ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаїв отримає 10 млн євро кредиту на купівлю тролейбусів

Миколаївська міськоа рада, комунальне підприємство "Миколаївелектротранс" та Європейський Банк Реконструкції та Розвитку уклали угоду про підготовку кредитного фінансування проекту "Модернізація громадського тролейбусного транспорту м. Миколаїв" сьогодні, 10 серпня

Depo.Миколаїв
10 серпня 2017 16:11
ФОТО: depo.ua

Про це порталу Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі мерії.

Проект включає як придбання самого транспорту, так і збільшення мережі екологічного транспорту у Миколаєві.

Для підписання угоди в Миколаїв прибули директор Європейського Банку Реконструкції та Розвитку в Україні Шевкі Аджунер та старший банкір Департаменту муніципальної екологічної інфраструктури Денис Гайовий, які прибули до Миколаєва для підписання угоди.

Сума проекту складає 10 млн євро та 2 млн євро грантових коштів Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля. Проект включатиме придбання 50 нових тролейбусів та модернізацію інфраструктури і депо, розширення тролейбусної мережі міста на 29 км.

В межах суми кредиту передбачається перший транш на суму 8 млн. євро (з відсотковою ставкою від 4 до 7% залежно від кредитного рейтингу міста), що буде наданий Банком Реконструкції та Розвитку та другий транш на суму 2 млн. євро від Фонду Чистих Технологій (відсоткова ставка 0,75%). Крім того, місто разом з ЄБРР працюватиме над отриманням грантових безповоротних коштів Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля.

Термін дії кредитної угоди до 13 років, включно з трьохрічною відстрочкою погашення основної суми.

З вересня 2017 року протягом двох-трьох місяців у Миколаєві працюватиме компанія, яка проведе технічний та фінансовий аналіз проекту. Реалізація самого проекту має розпочатися в наступному році.

Нагадаємо, в березні Міжнародний банк реконструкції обіцяв дати гроші на модернізацію "Миколаївоблтеплоенерго".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв