ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаїв долучиться до акції "Зупинимо туберкульоз в Україні"

Городяни зможуть пройти безкоштовне обстеження (флюорографія та експрес-тест на ВІЛ/СНІД) та надання консультацій спеціалістів
Depo.Миколаїв
23 березня 2016 19:07
ФОТО: depo.ua
Миколаїв долучиться до акції "Зупинимо туберкульоз в Україні"
Миколаїв долучиться до акції "Зупинимо туберкульоз в Україні"

Завтра, 24 березня, в районі Каштанового скверу (вул. Соборна) з 11:00 до 15:00, в рамках проведення місячника боротьби з туберкульозом, до Всесвітнього Дня боротьби із захворюванням, відбудеться санітарно-освітня акція для жителів  Миколаєва та області, повідомляє Depo.Миколаїв.

Акцією передбачається проведення безкоштовного обстеження (флюорографія та експрес-тест на ВІЛ/СНІД) та надання консультацій спеціалістів. Протягом акції працюватиме пересувний флюорограф.

В акції візьмуть участь спеціалісти обласного протитуберкульозного диспансеру, обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом, міського протитуберкульозного диспансеру, представники громадських організацій.

З 23 по 25 березня з 9:00 до 14:00 на Соборній площі також працює пересувний флюорограф. Кожен бажаючий має змогу пройти флюорографію та дізнатись більше про стан свого здоров’я. Результати обстеження можна отримати в міському протитуберкульозному диспансері у вказаний фахівцями термін.
Не зволікайте: пройдіть обстеження вчасно, збережіть здоров’я своє та своїх близьких!

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв