UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Миколаївськi депутати надали згоду КП "Миколаївелектротранс" на укладання кредитного договору з ЄБРР

Місто має отримати кредитні кошти у сумі 20 млн євро

Миколаївськi депутати надали згоду КП "М…

 

У понеділок, 9 вересня, відбулась сесія міської ради, під час якої депутати надали згоду КП "Миколаївелектротранс" на укладання кредитного договору з Європейським банком реконструкції та розвитку. "За" проголосували 29 народних обранців, передає Depo.Миколаїв із посиланням на повідомлення міськради.

З пропозицією включити проєкт рішення до порядку денного виступив міський голова Олександр Сєнкевич.

Згідно з документом, місто має отримати кредитні кошти у сумі 20 млн євро. Їх планують спрямувати на придбання 40 нових низькопольних тролейбусів і 20 тролейбусів з системою автономного ходу, модернізацію тролейбусного депо, відкриття нового тролейбусного маршруту, а також капітальний ремонт і розвиток ряду об’єктів тролейбусної інфраструктури. Термін дії кредиту - 13 років.

Перш ніж проєкт рішення винесли на сесію, його півроку вивчала аудиторська компанія "Ernst & Young". Документ також було погоджено на профільній постійній комісії міської ради.

Сєнкевич зазначив, що надання згоди - перший крок. Потім проєкт рішення розглянуть у Міністерстві фінансів України та Антимонопольному комітеті. Витримавши  процедуру, уже навесні наступного року Миколаїв зможе отримати перші одиниці сучасної техніки.

Нагадаємо, що ЄБРР затвердив результати першого етапу тендеру впровадження е-квитка у Львові.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Миколаїв

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook