Миколаївець посів друге місце на чемпіонаті з армреслінгу

У ваговій категорії понад 100 кг серед спортсменів з порушеннями зору В'ячеслав Холімінчук посів друге місце на праву руку, поступившись у боротьбі в фіналі представнику Болгарії та ставши четвертим на ліву руку

Миколаївець посів друге місце на чемпіон…

З 26 жовтня до 2 листопада у м. Констанца (Румунія) проходив Чемпіонат світу з армспорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору, в якому брав участь представник Миколаївського регіонального центру "Інваспорт" МСУМК В'ячеслав Холімінчук, який посів друге місце, передає Depo.Миколаїв із посиланням на "Николаевские известия".

Спортсмен з Миколаєва посів друге місце . У ваговій категорії понад 100 кг серед спортсменів з порушеннями зору В'ячеслав Холімінчук посів друге місце на праву руку, поступившись у боротьбі в фіналі представнику Болгарії та ставши четвертим на ліву руку. Всього збірна України на цьому Чемпіонаті світу завоювала 27 медалей - 10 золотих, 8 срібніх, 9 бронзових. Тренується спортсмен під керівництвом тренерів Лєшукова Олександра и Лєшукової Ольги.