Миколаєвом і надалі керуватиме виконком колишнього мера-регіонала

Для того, щоб змінити склад виконкому необхідно спочатку затвердити нову структуру органів виконавчої влади
Depo.Миколаїв
26 червня 2016 14:34
ФОТО: depo.ua
Миколаєвом і надалі керуватиме виконком колишнього мера-регіонала
Миколаєвом і надалі керуватиме виконком колишнього мера-регіонала

Мер Миколаєва не збирається найближчим часом змінювати склад виконкому міськради, який утворився ще за часів екс-регіонала Юрія Гранатурова, що нині є депутатом від партії "Наш Край". Про це Олександр Сєнкевич повідомив під час прес-конференції, передає Depo.Миколаїв.

Для того, щоб змінити склад виконкому необхідно спочатку затвердити нову структуру органів виконавчої влади, а коли депутати винесуть це питання на голосування Сєнкевич не знає: "Всі серйозні рішення вимагають часу. Більш того, я хочу сказати, що Конституція - це основний закон України, а структура виконкому - це не просто список квадратиків, які пов'язані між собою паличками. Це серйозна процедурна основа, яка буде описувати всі процеси у виконком".

Мер Миколаєва заявив, що нинішня структура створювалась під людей, а він цього не схвалює: "Нинішня структура виконкому створювалася під людей. Я хочу створити структуру, яка повинна бути логічна. Зараз ми її постійно обговорюємо з моїми заступниками, щоб це все було, в першу чергу, логічно. Коли у нас буде чорновий варіант, я дуже сподіваюся, що в найближчі два тижні, вже буде чорнова структура створена і ми її винесемо в депутатську групу, яка повинна обговорювати цю структуру".

Сєнкевич пообіцяв, що нова структура має з'явитись вже у вересні: "Я дуже сподіваюся, що до вересня ця структура нарешті після таких непорозумінь і так далі, ця структура вийде на обговорення громадськості. І до наступного року ми приймемо нову структуру. Таким чином, маючи нову структуру, ми будемо мати нових заступників, або не нових заступників. Матимемо структур нового виконкому, і власне, питання про легітимність відпадуть самі собою".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв