Миколаєві хочуть облаштувати офіційні зупинки маршруток

На сьогодні легальних місць, де маршрутки можуть висаджувати та "підбирати" пасажирів, немає
Depo.Миколаїв
27 липня 2016 17:47
ФОТО: depo.ua
Миколаєві хочуть облаштувати офіційні зупинки маршруток
Миколаєві хочуть облаштувати офіційні зупинки маршруток

У Миколаєві немає офіційних зупинок громадського транспорту для маршруток. Це викликає у місті певний "колапс". Про це стало відомо сьогодні, 27 липня, під час засідання "транспортної" комісії міськради, повідомляє Depo.Миколаїв.

Інформацію про те, що легальних зупинок маршруток немає, повідомив начальник управління транспорту В'ячеслав Кащенюк. Проте депутати, а також громадські активісти, які були присутні на засіданні комісії, заявили, що у паспорті кожного маршруту мають бути прописані зупинки. Голова "Укртрансбезпеки" у Миколаївській області Сергій Кривошапка погодився, що через зупинки на вимогу, як це роблять маршрутники, у місті відбувається колапс.  

"На вимогу ось це, що відбувається в Миколаєві, панове депутати і виконком, давайте якось це припиняти. Ми визначимо якісь зупинки, де люди виходитимуть та заходитимуть. У місті вже колапс. Де яка маршрутка, яка бабка пальцем тицнула, там маршрутка і повинна зупинятися, а це заборонено", - сказав Кривошапка.

Він додав, що автобус - це об'єкт підвищеної небезпеки. Якщо у маршрутці трапляється надзвичайна подія, то за це відповідає "Укртрансбезпека". Зауважимо, що маршрутки мають право зупиники на вимогу, якщо це не протирічить Правилам дорожнього руху.

Депутат Сергій Ісаков здивувався через відсутність зупинок: він сказав, що це не вкладається в голові. Місто витрачає мільйони на облшатування зупиночних комплексів там, де їх фактично не має бути. За словами Ісакова, така розтрата розцінюється як злочинна діяльність.

Як зазначив Кащенюк, зараз він збирає інформацію з глав райадміністрацій щодо зупинок, щоб узагальнити їх в єдину систему. За його словами, в місті існує близько 420 зупинок громадського транспорту. Щоб їх узаконити, питання винесуть на виконком. Депутати рекомендували Кащенюку сертифікувати зупинки та привести до ладу їхню схему.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв