МФК "Миколаїв" зіграв в нічию з одеським "Чорноморцем"

Підопічним Руслана Забранського і Олександра Бабича вдалося подарувати глядачам гарний футбол

МФК "Миколаїв" зіграв в нічию з одеським…

Черговий спаринг в рамках підготовки до старту другого кола Favbet-Першої ліги України з футболу провів МФК "Миколаїв". Миколаївська команда вирушила до Одеси - Совіньон, де провела товариську зустріч з представником Прем'єр-ліги України - одеським "Чорноморцем".

Склади команд:

"Чорноморець": Безрук (Боровик, 46), Азацький, Мартиненко, Петько, Матеус, Філімонов (капітан) (Смирнов, 71), Куценко (Мурашов, 74), Татарков (Барилко, 71), Кабан (Стефурак, 86), Ковалець (Сільвіо, 71), Хобленко (Переверза, 61).

МФК "Миколаїв": Чумак (капітан) (Восконян, 69), Момот, Чучман (Хохлов, 62), Цапій (Дьяченко, 84), Сартіна, Коллінз (Бессалов, 46), Батюшін (Саркісян, 84), Ковальов (Рогозінський , 77), Берко (Кошелюк, 46), Сікорський (Муховиков, 77), Гордя (Сторублевцев, 84).

Вилучені (з правом заміни): Хобленко (59, пряма червона) - Чучман (61, друге попередження).

За грою команд спостерігало понад 200 уболівальників. І дійсно, підопічним Руслана Забранського і Олександра Бабича вдалося подарувати глядачам гарний футбол.

Перші 15 хвилин гості провели так, як ніби вони господарі поля. Небезпечний момент був у Берко, загострювали ситуацію Сікорський і Гордя, в центрі поля керували грою Батюшін і Коллінз. Однак, незабаром "Чорноморець" налагодив свої атакуючі дії, і вже біля воріт Чумака почали виникати небезпечні моменти.

Татарков і Ковалець мали хороші можливості для голу, але впевнено на лінії воріт діяв наш капітан. Далі, після удару Куценко, Чумак перевів м'яч в штангу. Через кілька хвилин - ще один удар від Куценко, Чумак не при справах, але каркас воріт "грає" за гостей. І все ж на останніх хвилинах першого тайму господарі відзначилися. Кабан прорвався по лівому флангу атаки одеситів, прострілив у воротарський майданчик, а там, в боротьбі з Цапіем, Ковалець виявився спритнішим і ногою переправив м'яч у ворота.

У другому таймі характер гри суттєво не змінився. МФК "Миколаїв" діяв на контаратаках, а "моряки" грали на правах господарів з великим прагненням контролювати хід зустрічі. Азацькому вдалося навіть забити м'яч у ворота Восконяна, але перед цим захисник "Чорноморця" заліз у офсайд. Самому ж Валерію вийшло вдало вступити в гру, відбивши небезпечні удари від Хобленко і Ковальця.

Миколаївцям вдавалися короткі перепасування за участю Ковальова, Бессалова, Кошелюка, а так само швидкі переходи з оборони в атаку. Один з них привів до взяття воріт. Андрій Ковальов протягнув м'яч уздовж лицьової лінії, обігравши двох захисників господарів, і віддав передачу на Ігоря Сікорського, який в падінні замкнув пас партнера.

В останні хвилини зустрічі обстановка загострилася. Свої моменти мали і одеський легіонер Сільвіо і українець Переверза, а з боку "корабелів" - Сторубльовцев, Саркісян, Рогозінський. Але вирвати перемогу для свого клубу не вийшло.

1: 1 - закономірна нічия, яка дала масу корисної інформації для роздумів обом тренерським штабам.