МФК "Миколаїв" зіграв в нічию з "Черкаським Дніпро"

МФК "Миколаїв" зіграв в нічию з "Черкась…

Вчора, 25 вересня, в Черкасах на стадіон "Центральний" прийшло близько 2100 глядачів, щоб подивитись на матч місцевого "Дніпра" та МФК "Миколаїв", повідомляє Depo.Миколаїв.

Арбітраж:

Головний арбітр: Володимир Новохатний (Київ).

Асистенти арбітра: Володимир Дорошенко (Житомир), Віктор Нижник (Вінниця).

Четвертий арбітр: Юрій Фощій (Черкаси).

Спостерігач арбітражу: Віктор Денисюк (Київська область).

"Черкаський Дніпро": 23. Будюк, 27. Шопін, 3. Гончаренко, 20. Тарасенко-к, 25. Синегуб, 6. Цибульник, 7. Семенина (77. Савченко, 46 '), 13. Мединський (90. Ямпіль , 68 '), 80. Крамар, 87. Скепський, 99. Ковпак (50. Маїк, 73').

Запасні: 12. Кучинський, 29. Давидов. 39. Балан, 70. Ісраїлов.

Головний тренер: Олександр Кирилюк.

МФК "Миколаїв": 51. Чумак, 17. Кошелюк, 7. Берко (10. Саркісян, 68 '), 77. Сафонов (21. Лакуста, 46'), 23. Ковальов, 29. Павлов, 32. Буличов-к , 18. Момот (13. Батюшин, 83 '), 69. Сартіна, 78. Рогозінський.

Запасні: 16. Майборода, 2. Пінчук, 5. Бессалов, 70. Назаренко.

Головний тренер: Руслан Забранський.

Попередження: Цибульник (57 '); Момот (35 '), Сартіна (68'), Батюшин (88 ').

Після успішного кубкового вояжу до Вінниці, підопічних Руслана Забранського чекав дуже непростий матч в рамках першості України - "Черкаський Дніпро" є одним з головних кандидатів (на думку багатьох фахівців) на підвищення в класі за підсумками сезону. Тому МФК "Миколаїв" вирушав до Черкас, щоб підтвердити звання "грози авторитетів": саме так нашу команду називають вже кілька років завдяки успішним ігор проти лідерів Першої ліги.

Стартовий склад гостей дещо видозмінився в порівнянні з матчем проти "Нива-В". Після невеликого відпочинку знову з перших хвилин з'явилися Юрій Буличов та Антон Муховиков, Віктор Берко завдяки забитому м'ячу теж заслужив вихід у старті, а Віталій Момот повернувся в опорну зону.

З перших хвилин обидві команди не поспішали оголяти тили і кидатися з шашками наголо на свого суперника. "Черкаський Дніпро", який, до слова, напередодні зустрічі остаточно визначився з головним тренером - від приставки "в.о." позбувся Олександр Кирилюк - хотів порадувати своїх уболівальників яскравою грою і забитими м'ячами.

Дуже активним був Олександр Ковпак: екс-гравець сімферопольської "Таврії", полтавської "Ворскли" і збірної України намагався забити свій перший м'яч за черкаський клуб. Однак, миколаївські захисники грали чітко і зібрано, не даючи форварду господарів ні найменшого шансу завдати влучного удару.

Найбільшу загрозу воротам Романа Чумака несли дальні удари Дениса Скепського. У відповідь миколаївський клуб продемонстрував постріли Муховикова і Берко: на висоті був Орест Будюк.

У перерві обидва тренерських штабу справили по заміні: Олександр Сафонов, який грав проти своєї колишньої команди, поступився місцем на полі Олександру Лакуста, а екс-миколаївця Ігоря Семенина змінив Олексій Савченко.

МФК "Миколаїв" перейшов на гру в два нападаючих, але і це не принесло успіху команді. Хоча саме другий тайм варто занести в актив "корабелів": контроль м'яча і ініціатива була на боці саме гостей.

Всюдисущий Скепський ще раз продемонстрував своє вміння бити по воротах, але в цей раз за Чумака зіграла штанга. Миколаївці постійно запускали в прориви флангових беків - Кошелюка і Сартіні - безрезультатно.

Удари Рогозинського і Лакусти, простріли Саркісяна і Ковальова створювали небезпеку біля воріт Будюка, але до забитих м'ячів це не привело.

0:0 - справедлива нічия, яка дозволяє МФК "Миколаїв" продовжити "суху" серію Чумака і забрати з собою важливий бал в очкову скарбничку клубу.

Нагадаємо, що наступний матч МФК "Миколаїв2 відбудеться 2-го жовтня. Суперником команди Руслана Забранського буде "Геліос" (Харків).