МФК "Миколаїв" зіграв унічию з київською "Оболонню"

Матч відбувся на полі київських спортсменів, які є одними з лідерів чемпіоната

МФК "Миколаїв" зіграв унічию з київською…

МФК "Миколаїв" в гостьовому матчі вчора, 6 травня, зіграв нульову нічию на полі київської "Оболоні". Про це повідомляє Depo.Миколаїв із посиланням на "Николаевский футбол".

У першому таймі миколаївці, які йдуть на 11-му місці в турнірній таблиці, гідно відіграли проти киян, що перебувають в групі лідерів. МФК впевнено грав першим номером і створював гольові моменти, використовуючи стандартні положення.

Берко тричі бив по воротах з ближньої та середньої дистанції, в жодному з випадків не реалізувавши стовідсотковий шанс відзначитися, але його удар пройшов повз рамку. Також міг забити головою Рогозінський, ось тільки після його удару м'яч пролетів над верхнім кутом. У киян гольові моменти були у Фаворова (його дальній постріл відбив Чумак) та Іващенка, який небезпечно бив головою, але не влучив у площину воріт.

Другий тайм пройшов практично без небезпечних моментів. Кияни покарали самі себе за грубість: як тільки їх тренер провів заміни, спрямовані на посилення атаки, центральний захисник "Оболоні" Даценко грубо в'їхав в ноги Ковальову і справедливо побачив перед собою "червоне світло". У нападі "пивоварам" не допоміг і гренадер Корольчук (зростання 2,05), який і на дриблінгу проходив суперників, і бив здалеку - все без толку.

Атаки миколаївців вщухли, і можливо, головний тренер Руслан Забранський невчасно провів заміни: Сторублевцев і Саркісян вийшли на поле занадто пізно і не змогли нічого створити біля воріт «"Оболоні". Хоча навіть вдесятьох кияни намагалися активно бігти вперед, і обережність головного тренера МФК частково виправдана. 0: 0 - миколаївці не забивають у восьмому матчі поспіль, але добули важливий заліковий пункт в боротьбі з командою, яка претендує на вихід у Прем'єр-лігу.