МФК "Миколаїв" зіграв товариські матчі з "Балканами"

Футболісти зіграли з рахунком 1:1, 1:0

МФК "Миколаїв" зіграв товариські матчі з…

Вчора, 6 лютого, МФК "Миколаїв" зіграв черговий товариський матч в рамках підготовки до другого кола першості України з футболу (Favbet Ліга 1) з ФК "Балкани" (Зоря), про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі клубу.

За взаємною домовленістю між тренерами, команди зіграли чотири тайми по 30 хвилин. Ігри відбулися на УТБ СДЮШОР "Чорноморець" в Отраді. Сонячна Одеса порадувала всіх не тільки чудовою погодою, а й своїми прекрасними пейзажами.

На 11 хвилині гості відкрили рахунок. Андрій Ковальов скористався помилкою голкіпера суперників і ефектно протокнул м'яч на Віктора Берко. Наш нападник не схибив - 1:0.

МФК "Миколаїв" зіграв товариські матчі з "Балканами" - фото 1

Сам хід гри дуже нагадував товариську зустріч миколаївців з новокаховською "Енергією" - активна гра на всіх ділянках поля, високий пресинг, короткі комбінації гравців центру поля з фланговими півзахисниками. Хороший рівень гри показав Юрій Батюшін, який диригував атакою в центрі поля, роздавав передачі і сам пристрілювався по воротах "Балкан".

У другі 30 хвилин обидві команди створили кілька небезпечних моментів біля воріт опонента. У нашої команди два шанси здобув Сікорський, але в першому випадку його вихід один на один з воротарем закінчився ударом в кіпера господарів, а в другому Ігор не віддав пас на вільного Ковальова, а пробив сам. В результаті, воротар "Балкан" Паламарчук впевнено забрав м'яч.

МФК "Миколаїв" зіграв товариські матчі з "Балканами" - фото 2

А на 56-й хвилині зустрічі відбулася і розв'язка. Після прострілу одного з півзахисника господарів, м'яч потрапив у руку Сергію Любчаку. Пенальті взявся пробивати Златов: Валерій Восконян вгадав напрямок польоту м'яча, але парирувати удар не зумів. 1:1 - закономірна нічия в першому матчі.

Обидва "другі" склади - і "Балкан", і "Миколаєва" - прагнули довести своїм тренерським штабам, що і їх гра заслуговує на пильну і серйозне увагу. Руслан Забранський вирішив поекспериментувати - наприклад, вперше в 2016 році на полі з'явився голкіпер Амір Агаларов, Віталій Момот діяв в центрі захисту (до речі, з капітанською пов'язкою, що, безперечно, додає вістів молодому футболістові), а Антон Муховиков вийшов в центр півзахисту замість звичного місця на фланзі.

МФК "Миколаїв" зіграв товариські матчі з "Балканами" - фото 3

Хороші швидкості по ходу гри демонстрували Ігор Гордя і вищезгаданий Муховиков, свій момент упустив і Валерій Сторубльовцев, який продовжує набирати кондиції. На жаль, забити нашим футболістам не вдалося.

А ось господарі в цій справі досягли успіху - на останній доданій хвилині до першого тайму, Лазаренко вивів свою команду вперед.

МФК "Миколаїв" зіграв товариські матчі з "Балканами" - фото 4

Активність у футболістів МФК "Миколаїв" проявилася вже після пропущеного м'яча. Здорово проявив себе Євген Вітенко, проте його зусиль не вистачило для того, щоб зрівняти рахунок у зустрічі.