МФК "Миколаїв" здобув четверту поспіль перемогу

Футбольний матч "корабелів" з ФК "Тернопіль" закінчився з рахунком 0:1

МФК "Миколаїв" здобув четверту поспіль п…

Вчора, 27 травня, МФК "Миколаїв" на виїзді зіграв з ФК "Тернопіль". Матч зібрав 1000 глядачів, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі футбольного клубу.

Арбітри: Ю. Фощій (Черкаси), В. Журибіда (Луцьк), І. Дебенко (Івано-Франківськ).

Четвертий арбітр: І. Салаш (Калуш).

Спостерігач арбітражу: В. Курганов (Олександрія).

ФК "Тернопіль": Чернобай, Соколовський, Атласюк, Курило, Кондзёлка-к, Чорний (Богданов, 19 '), Полянчук, Кривий, Гром'як, Шевчук, Вечурко (І. Сороцький, 76').

Запасні: Кравчук, Дорі, Капелян, В. Сороцький.

В. о. головного тренера: Іван Марущак.

МФК "Миколаїв": Чумак, Берко (Кошелюк, 57 '), Бессалов, Момот, Муховиков, Цапій, Буличов-к, Сартіна, Сікорський, Чучман, Рогозінський (Батюшін, 66').

Запасні: Восконян, Саркісян, Любчак, Вітенко.

Головний тренер: Руслан Забранський.

Гол: Сікорський (47 ').

Попередження: Шевчук (44 '), Полянчук (45 + 1'), Кондзёлка (62 '), І. Сороцький (83'), Курило (90 '); Момот (56 '), Муховиков (90 + 2').

Свій останній виїзний матч МФК "Миколаїв" проводив У Тернополі. Суперник команди Руслана Забранського, ФК "Тернопіль", перед цим туром мав теоретичні шанси, щоб залишити передостаннє місце в турнірній таблиці. Для цього хлопцям Івана Марущака потрібно було добувати перемоги в двох заключних турах і чекати осічки опонентів.

МФК "Миколаїв" в останніх зустрічах почав радувати своїх уболівальників. Упевнені перемоги над сильними суперниками і, що найголовніше, демонстрація красивого футболу - це принесло не тільки заповітні голи і окуляри, але і задоволення від отриманих результатів і зробленого.

У звітному матчі не зміг взяти участь дискваліфікований півзахисник "корабелів" Андрій Ковальов. Лідер миколаївців перебрав жовтих карток і не міг з'явитися на полі. У стартовому складі його замінив Артем Бессалов: МФК "Миколаїв" на виїздах традиційно грає в два опорних півзахисника. Всі інші десять місць у стартовій "11" були непорушні - воротар Роман Чумак, захисники Дмитро Сартіна, Юрій Буличов, Станіслав Чучман та Юрій Цапій, півзахисники Віталій Момот, Антон Муховиков, Віктор Берко, Валерій Рогозінський і вищезгаданий Артем Бессалов, а також нападник Ігор Сікорський.

Перший тайм пройшов досить спокійно. Футболісти обох команд не поспішали загострювати гру. Миколаївці намагалися доставляти м'яч через фланги, де проявляли активність Рогозінський і Муховиков, а господарі відповідали випадами через центральну вісь.

Навіть при такій грі вдалося створити небезпечні моменти. Спочатку хтось із тернополян (здається, Сергій Атласюк) скористався навісом Андрія Кондзёлкі і пробив головою поруч зі штангою. А незабаром гості відповіли заблокованим ударом Цапія і моментами від Берко: спершу м'яч після прострілу Рогозинського виявився у "сімки" МФК "Миколаїв", але удар Віктора влучив у сітку із зовнішнього боку, а через кілька хвилин дальній постріл півзахисника гостей просвистів біля верхнього кута воріт голкіпера ФК "Тернопіль" Сергія Чорнобая.

Кінець першого тайму запам'ятався пошкодженням Чумака (на щастя, обійшлося без травми і заміни) і нагнітанням обстановки біля воріт господарів: це Сартіна і активний Берко намагалися завести м'яч у ворота, але безрезультатно. На це суперник відповів численними порушеннями правил і отриманими в свою адресу попередженнями від головного арбітра.

Ледве почався другий тайм, як МФК "Миколаїв" вийшов вперед. Це Сікорський скористався передачею від партнера, обіграв захисника і з лінії штрафного послав м'яч у дальній кут воріт. Чорнобай виручити свою команду не зміг - 0:1!

У час, що залишився господарі намагалися врятувати матч. На це вони кидали всі сили: і крики уболівальників з трибун, і спроби "намалювати" пенальті, і жорсткі стики проти миколаївських футболістів. Що ж до небезпечних моментів, то їх біля воріт Чумака практично не виникало, чого не скажеш про протилежній половині поля. "Корабели" загубили дві хороших можливості збільшити різницю в рахунку. Обидві упустив вийшов на заміну Юрій Батюшін. Спочатку півзахисник МФК "Миколаїв" невдало скористався передачею Муховикова - м'яч після його удару вибили захисники, а через хвилину дальній удар Юрія припав на сітку воріт Чорнобая.

0:1 - МФК "Миколаїв" видобуває четверту поспіль перемогу.