МФК "Миколаїв" виграв путівку у чвертьфінал Кубка України

Футболісти перемогли у серії пенальті у київської команди "Оболонь-Бровар"

МФК "Миколаїв" виграв путівку у чвертьфі…

МФК "Миколаїв" у матчі з київським "Оболонь-Бровар" виборов історичну перемогу. Миколаївські футболісти тепер гратимуть в 1/4 фіналу Кубку України. Про це повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Николаевский футбол".

Перший тайм відбувся у безкомпромісній і часом жорсткій боротьбі, майже без гольових моментів. На старті матчу кияни створили свій єдиний небезпечний момент за 45 хвилин - Чумак відбив удар, а оборона не без проблем вибила м'яч зі штрафної. Миколаївці відзначилися хіба що несильними ударами Шавріна та Рогозинського, які стали легкою здобиччю воротаря гостей Поштаренко.

Після перерви обидві команди значно додали у швидкостях, і гості двічі могли забивати. Але удари з середньої дистанції потягнув Чумак, а на добиванні кияни не змогли заштовхати м'яч у ворота. Миколаївці на це відповіли своїми гострими атаками, і вже в гру довелося вступити Поштаренко, який відбив пару непростих ударів від МФК.

Далі, до кінця другого тайму, продовжилася боротьба, яка не увінчалася взяттям воріт, гра перейшла в овертайм. У додатковий час більше володіла м'ячем "Оболонь", миколаївці відсиджувалися в захисті, і рахунок не змінився.

Серія пенальті почалася невдачею для "Миколаєва" - удар Саркісяна відбив голкіпер киян. Але наступні п'ять ударів з точки "корабели" виконали без помилок. А гостей збив з пантелику воротар миколаївців Чумак. Перед ударами Корольчука і Шевчука він "чаклував" над м'ячем і лише після цього віддавав його суперникові. Як результат - "постріл" Корольчука Чумак відбив, а удар Шевчука прийшовся в стійку.

5:4 миколаївці виграли в серії пенальті і встановили історичне досягнення. За часів незалежної України "Миколаїв" зумів вперше вийти в чвертьфінал Кубка України.