МФК "Миколаїв" U-19 виборола першу перемогу у літній першості

Матч між "Вітерра" - "Миколаїв" (U-19) завершився з рахунком 2:4

МФК "Миколаїв" U-19 виборола першу перем…

У Миколаєві проходить чемпіонат Літню першість міста по футболу (Вища ліга), про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі МФК.

Матч між "Вітерра" - "Миколаїв" (U-19) завершився з рахунком 2:4.

Арбітри: Л. Ізбаш, А. Мерцалов, Д. Репка. Спостерігач арбітражу: Л. Малий.

Голи: Гірчев (58), Ляшенко (67) - Вітенко (20), Морозов (34, 72), Димитриев (90).

Попередження: Волков (30), Ляшенко (31), Батюк (43), Таран (70), Бричка (89) - Солоник (29), Димитриев (90).

В останньому 8-му турі команда Владлена Науменко і Володимира Пономаренко МФК "Миколаїв" U-19 грала з прямим конкурентом за призові місця - "Вітеррою" (тренер - Тарас Дегтяр).

"Вітерра" активно почала матч. Суперник "корабелів" створив кілька моментів, але реалізувати їх не зумів: були і промахи, і допомога від каркаса воріт, і сейв Аміра Агаларова.

А на 20-й хвилині "Миколаїв" вийшов вперед. Це Євген Вітенко змістився з лівого флангу і майстерним ударом поклав м'яч у дальню дев'ятку.

На 34-й хвилині Іван Морозов створив невелике диво. Нападник МФК "Миколаїв" поборовся, здавалося, за програний м'яч, але зумів забрати його у голкіпера суперників недалеко від бокового прапорця і по високій дузі відправив його в порожні ворота, де двоє захисників господарів поля не зуміли перервати політ м'яча - 0:2.

У другому таймі ситуація змінилася. "Вітерра" дорожила м'ячем, що призвело до забитого голу. Плутаниною біля воріт Валерія Восконяна скористався Юрій Гірчев.

Через десять хвилин рахунок став рівним. Олександр Ляшенко уникнув положення "поза грою" і перекинув Восконяна - 2:2.

І все ж удача більше посміхнулася в цей вечір футболістам в синій формі. Спершу шикарний пас Владислава Еліка реалізував Морозов, випередивши і захисника, і голкіпера. "Вітерра" могла звести матч до нічийного результату. Але на шляху м'яча, посланого з кількох метрів гравцем господарів, стала поперечина.

Вже в наступній атаці спрацювало відоме футбольне правило. Це Вітенко втік від опонента, прострілив в центр, куди здорово набіг Юрій Димитриев.

4:2 - виїзна перемога МФК "Миколаїв" U-19, за якою пильно спостерігав головний тренер основного складу Руслан Забранський, виводить їх на третє місце.