МФК "Миколаїв" провів першу двухсторонку

МФК "Миколаїв" провів першу двухсторонку…

В понеділок, 27 червня, МФК "Миколаїв" зібрався на перший тренувальний матч навчально-тренувального збору, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі клубу.

Після активного тренування була проведена двохсторонка - "зелені" проти "червоних", тривалістю в три тайми по 33 хвилини.

Результат першого річного спарингу 1:1. На красивий гол "червоних" у виконанні Андрія Ковальова, "зелені" відповіли точним ударом головою від Івана Морозова.

По ходу зустрічі на полі з'явилося 26 футболістів. Це воротарі Чумак, Майборода і Агаларов; захисники Буличов та Сартіна; півзахисники Момот, Кошелюк, Рогозінський, Батюшін, Ковальов, Муховиков, Вітенко та Бессалов, Саркісян; нападники Сторублёвцев і Берко, а також ряд потенційних новобранців МФК "Миколаїв".

Наступний товариський матч відбудеться вже в середу, 29 червня. Суперником миколаївського клубу буде "Металург2 (Запоріжжя). Початок зустрічі на Центральному міському стадіоні о 17:00.