МФК "Миколаїв" прокатили двоє гравців "Десни": Забранський про поразку Чернігову

Забранський визнає, що у команди є серйозні проблеми з зіграність команди: шкутильгають лінія оборони та нападу
Depo.Миколаїв
28 липня 2016 11:50
ФОТО: depo.ua
МФК "Миколаїв" прокатили двоє гравців "Десни": Забранський про поразку Чернігову
МФК "Миколаїв" прокатили двоє гравців "Десни": Забранський про поразку Чернігову

Старт футбольного сезону виявився невдалим для МФК "Миколаїв". Корабели продули "Десні" з рахунком 2:0. На результат вплинули кадрові проблеми та незіграність команди, передає Depo.Миколаїв.

Головний тренер МФК Рулан Забранський вважає, що ситуація не критична, але щоб вийти з ней необхідний час. "Десна" обзавелась двома футболістами, які "прокатили" Руслана Забранського з пропозицією поповнити ряди "корабелів": "Хотілося б якось по-іншому розпочати чемпіонат. Готувались до того, щоб дати бій Чернігову. Ми розуміли, що команда посилилась хорошими футболістами: двох з них я хотів запросити (грати, - ред) в "Миколаїв", але вони проїхали повз Миколаїв та вирушили до Чернігова".

Забранський визнає, що у команди є серйозні проблеми з зіграність команди: шкутильгають лінія оборони та нападу: "У нас є проблема з лінією оборони. У нас не грало сьогодні три футболісти, які пішли. Двоє це Цапій і Чучман, ну і Любчак поки травмований. Тому лінія оборони - це навіть не атака та не середня лінія, це та лінія, яка за три тижні не створюється. Складно її відпрацювати та налагодити синхронну гру. Ми сьогодні бачили, що грав, по великому рахунку, один Буличов. Взяли в лінію оборони непоганих футболістів, але ще немає зіграності та взаєморозуміння. Це треба пережити, перетерпіти, я думаю, що грати вони будуть, але не одразу".

"Корабели" були налаштовані на боротьбу та перемогу, але атакуючих гравців майже немає, тож забивати в команді було нікому: "Щоб вигравати необхідно забивати. Щоб забивати потрібен напад. Знову ж, на сьогоднішній момент, його у нас немає. Є Морозов та атакуючі півзахісники Берко, Саркісян і впринципі все. З цим також є певні проблеми. Середня лінія хороша, але не змогли вони якось пов'язати лінію оборони і атаки, так вийшло. Є проблеми в обороні і в атаці. Не обов'язково було цю гру програвати".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв