МФК "Миколаїв" програв рівненському "Вересу"

Контрольний матч закінчився з рахунком 0:3

МФК "Миколаїв" програв рівненському "Вер…

МФК "Миколаїв" у контрольному матчі програв рівненському "Вересу" з рахунком 0:3. Про це йдеться на офіційному сайті клубу "корабулів", повідомляє Depo.Миколаїв.

Миколаївські футболісти продовжують проводити тренувальний збір на Закарпатті в рамках якого і відбувся матч з "Вересом".

У першому таймі, який в цілому пройшов на рівних, рахунок відкрив Сергій Герасимець. Після перерви позначилася більш високу індивідуальну майстерність суперників. До того ж МФК "Миколаїв" підсів фізично, і у ворота Олексія Майбороди влетіли два м'ячі.

Свій наступний контрольний матч МФК "Миколаїв" проведе 5 березня. Попередньо суперником "корабелів" буде ФК "Львів".