МФК "Миколаїв" переграв стрийську "Скелю"

МФК "Миколаїв" провів свій перший з трьох запланованих спарингів на Закарпатті

МФК "Миколаїв" переграв стрийську "Скелю…

У понеділок, 14 березня, в рамках завершальній стадії підготовки до весняної частини чемпіонату 2015/16 року, МФК "Миколаїв" провів свій перший з трьох запланованих спарингів на Закарпатті (17 і 20 березня миколаївці зіграють проти чернівецької "Буковини"). Суперником миколаївців стала стрийська "Скеля", яка займає другу позицію в першості другої ліги, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі футбольного клубу.

МФК "Миколаїв" переграв стрийську Скелю" - фото 1

Матч видався дуже цікавим. Обидві команди активно пресингували один одного протягом першого тайму, створювали небезпеки біля воріт, але на висоті діяли обидва голкіпери: Роман Чумак і Денис Завгородній.

Свої моменти не зуміли реалізувати Берко, Ковальов і Батюшін, а найнебезпечніший момент біля воріт номінальних гостей упустив Сікорський: він не зумів скористатися виходом один на один з кіпером "Скелі", в їх єдиноборстві переможцем вийшов Завгородній.

МФК "Миколаїв" переграв стрийську Скелю" - фото 2

І все ж, першими зуміли відзначитися підопічні Руслана Забранського. Після ряду атак на ворота номінальних гостей, під завісу другого тайму 23-річний потенційний новобранець "корабелів" Микола Вечурко скористався помилкою воротаря, обіграв його і забив. У свою чергу, наші суперники мали кілька моментів, щоб зрівняти рахунок, але не зуміли довести справу до забитого м'яча.

У другому таймі тренерський штаб освіжає гру замінами, і в ході другої половини зустрічі, миколаївцям вдалося подвоїти рахунок. Андрій Ковальов отримав передачу на правому фланзі і, не зустрівши опору від противника, потужно пробив у лівий кут - 2:0.

МФК "Миколаїв" переграв стрийську Скелю" - фото 3

Після другого пропущеного м'яча господарі стали більше пресингувати, тим відсунувши гру на половину гостей. На 80-й хвилині футболісти "Скелі" розіграли швидку контратаку і Василь Цюцюра скоротив рахунок.

2:1 - повторення результату річного збору. Команді Руслана Забранського знову вдалося обіграти "Скелю" і порадувати своїх уболівальників важливою перемогою.

МФК "Миколаїв" переграв стрийську Скелю" - фото 4

Склади команд:

"Скеля" (1-й тайм): Завгородній, Подоляк, Мись, Заваляк, Антонів, Маляренко, Іванченко, Ботвинник, Квич, Коваль.

"Скеля" (2-й тайм): Завгородній, Стасюк, Максимович, Бондаренко, Березовий, Клименко, Кміть, Скакун, Рябушко, Пришнівскій, Цюцюра.

МФК "Миколаїв": Чумак, Сартіна, Чучман, Момот, Цапій, Муховиков, Берко, Батюшін, Ковальов, Сікорський, Вечурко.

У другому таймі на заміну виходили: Восконян, Буличов, Рогозінський, Моря, Вітенко, Бессалов, Саркісян, Сторубльовцев.