МФК "Миколаїв" переграв херсонський "Кристал" з рахунком 2:1

У першому таймі суперники обмінялися голами

МФК "Миколаїв" переграв херсонський "Кри…

МФК "Миколаїв" на Центральному міському стадіоні провів другий контрольний матч після виходу з відпустки. Команда Руслана Забранського з рахунком 2:1 перемогла херсонський "Кристал", повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Николаевские новости".

У першому таймі суперники обмінялися голами. На 11-й хвилині ворота гостей вразив Ковальов, на 22-й - екс-миколаївець Дяченко з пенальті відновив рівновагу. Після перерви, на 71-й хвилині, Морозов дальнім ударом забив переможний м'яч.

Склад МФК "Миколаїв": Чумак, Бичков, Назаренко, Буличов, Сартіна, Бессалов, Кошелюк, Муховиков, Ковальов, Батюшін, Берко. По ходу гри на заміни вийшли Степанишин, Майборода, Малюк, Сокіл, Вітенко, Саркісян, Гвоздевич, Сторублевцев і Морозов. Чи не змогли взяти участь в грі прихворіла Садовський, Момот і Рогозінський.