МФК "Миколаїв" переграв чернівецьку "Буковину" з рахунком 2:1

МФК "Миколаїв" розташовується в Поляні (Закарпаття), де створені всі умови для якісної підготовки футболістів

МФК "Миколаїв" переграв чернівецьку "Бук…

У МФК "Миколаїв" триває останній навчально-тренувальний збір. Наша команда як і раніше розташовується в Поляні (Закарпаття), де створені всі умови для якісної підготовки футболістів. 17 березня команда провела другий запланований спаринг, в якому нашим суперником виступив футбольний клуб "Буковина" (Чернівці), про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі футбольного клубу.

У стартовому складі не знайшлося місця Сергію Любчаку та Ігорю Горді. Як повідомив головний тренер МФК "Миколаїв" Руслан Забранський, хлопці поки займаються за індивідуальною програмою, так як мають незначні мікротравми. Також, у порівнянні з минулою грою миколаївців, з перших хвилин з'явився Дмитро Кошелюк, який замінив потенційного новобранця Миколи Вечірко.

За своїм напруженням, гра виглядала як рядовий матч першості України з футболу. На полі кипіли неабиякі пристрасті, які відобразилися на загальному вигляді гри.

З перших хвилин зустрічі ініціативу захопили номінальні господарі. Підопічні Віктора Мглинця активно пресингували миколаївців і намагалися провести швидкий гол. Але захист нашого клубу, на чолі з Романом Чумаком, блискуче впорався з відбиванням атак. У свою чергу, атакуюча міць "корабелів" почекала свій шанс і на 25-й хвилині роздрукувала ворота суперників. Після подачі від Дмитра Кошелюка, Юрій Батюшін виграв верхову дуель, м'яч відскочив до Віктора Берко, і наш форвард не схибив - 1:0.

А через 15 хвилин схожа атака МФК "Миколаїв" закінчилася другим взяттям воріт "Буковини". Знову на ударній позиції опинився Берко, і, як і в перший раз, йому вдалося відзначитися у воротах гостей.

Ще в першому таймі Віктор Берко міг повністю поховати надії «Буковини» на перемогу, але свій третій шанс форвард миколаївців упустив.

Протягом усього ігрового часу перевага обох команд було хитким. Постійно змінювався відсоток володіння м'ячем, а активні флангові атаки тримали в напрузі і оборону "Буковини", і оборону МФК "Миколаїв".

У другому таймі обидва тренерських штабу справили ряд замін, спрямованих на посилення гри. Однак в цьому плані більше досягли успіху футболісти в жовтій формі - Палагнюк скористався помилкою миколаївських оборонців і "розпечатав" ворота Чумака.

Останні хвилини матчу пройшли за акомпанемент атак з обох сторін. Але більше голів уболівальникам побачити не судилося.

2:1 - мінімальна перемога МФК "Миколаїв".