МФК "Миколаїв" обіграв "Гірник - Спорт" з рахунком 2:0

Активний Ковальов зумів пробити після метушні у штрафному майданчику суперників точно повз Антона Ситникова - 2:0

МФК "Миколаїв" обіграв "Гірник - Спорт"…

Матч між МФК "Миколаїв"  та "Гірник-Спорт", що завершився з рахунком 2:0 (2:0), зібрав на Центральному міському стадіоні 500 глядачів, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі футбольного клубу.

Миколаївці підійшли до матчу практично без втрат: відновилися після травм Юрій Батюшін і Дмитро Кошелюк, відбув дискваліфікацію Ігор Сікорський і поряд з цим було помітно і поліпшення самої гри. У комсомольців зміг залікувати своє пошкодження Ігор Кирієнко, але разом з тим у команди Ігоря Жабченко був ряд травмованих гравців (Цурупін, Яворський, Моісеєнко, Корольков).

Старт зустрічі вийшов ідеальним для господарів. У першій же атаці "корабели" зуміли заробити кутовий, розіграш якого призвів до голу: після навісу, в атаці другим темпом, Андрій Ковальов поборовся до кінця, віддав на Берко, Віктор увійшов в штрафну і прострілив в центр, де незграбно, але, що найголовніше, точно пробив Ігор Сікорський - 1:0! А через п'ять хвилин МФК "Миколаїв" подвоїв свою перевагу. Це активний Ковальов зумів пробити після метушні у штрафному майданчику суперників точно повз Антона Ситникова - 2:0.

У наступні хвилин 10-15 на полі точилася рівна гра. Гості, які отримали раптовий "холодний душ", намагалися відновити інтригу у зустрічі. Для цього команда Жабченко активно застосовувала фланги, особливо, правий, де проявляв активність Антон Савін. Але перший момент (і єдиний в першому таймі) біля воріт Романа Чумака виник лише на 27-й хвилині. Після подачі кутового, Вадим Воронченко пробив точно в руки кіперу господарів. Через дві хвилини відбувся цікавий епізод: вищезгаданий Савін достроково покинув поле, так як тренерський штаб гостей вирішив його замінити. На поле вийшов Навід Насими, і, забігаючи наперед, нічим примітним не відзначився.

МФК "Миколаїв" ще в першому таймі міг повністю завершити гру. Але один момент занапастив Ковальов (Рогозінський і Сікорський блискуче розіграли контратаку, Андрій вибіг один на один з Ситниковим, але голкіпер гостей вийшов переможцем з цієї дуелі), а другий втратив Юрій Цапій - лівий захисник "корабелів" вистрілив з-за меж штрафного і м'яч розминувся з дальньою дев'яткою.

У другому таймі гра почалася з атак гостей. Поступово роль лідера на себе взяв Дмитро Ярчук, який став «диригувати» атакуючими діями своєї команди. Незабаром на полі з'явився і Кирієнко, який змінив Яна Ковалевського. Центрфорвард "Гірник-Спорт" здорово пропонував себе, але, як і Ярчук, не отримав підтримки від своїх партнерів по команді. Свій момент Ігор не реалізував: після невеликої помилки Юрій Буличова, нападник гостей пробив точно в кут, але Чумак витягнувся в струнку і перевів м'яч на кутовий.

Що стосується господарів поля, то протягом усього тайму складалося враження, що миколаївський клуб точно знає, що хоче. Командна гра була дуже збалансована, було видно настрій і емоційний заряд на гру. Свої шанси збільшити рахунок не зуміли використати Ковальов, Чучман і Берко.

Під кінець зустрічі на поле вийшли Дмитро Кошелюк, Юрій Батюшін і Артем Бессалов. Півзахисники МФК "Миколаїв" здорово увійшли в гру і не випали із загального малюнка зустрічі.

Останні хвилини пройшли під акомпанемент атак гостей. Але Чумак, разом зі своїми партнерами, впевнено захистили свої ворота.

2:0 - перші голи МФК "Миколаїв" у весняній частині сезону, перша перемога "корабелів" і найважливіші три очки в скарбничку команди Руслана Забранського!