Рейтинг губернаторів: Меріков розвиває порти

Десятий рядок рейтингу зайняв губернатор Миколаївської області Вадим Меріков (2 бали)
Depo.Миколаїв
13 червня 2016 12:00
ФОТО: depo.ua
Рейтинг губернаторів: Меріков розвиває порти
Рейтинг губернаторів: Меріков розвиває порти

Десятий рядок рейтингу зайняв губернатор Миколаївської області Вадим Меріков (2 бали), повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на ДС.

Його головний успіх - перше місце за динамікою будівництва, з великим відривом від найближчих конкурентів. Обсяг будівельної продукції в січні-березні збільшився в 2,1 рази в порівнянні з тими ж місяцями минулого року і перевищив 381 млн грн. У перерахунку на одного жителя це 330 грн/люд. (четверте місце по Україні). Істотне зростання обсягу виконаних будівельних робіт сталося завдяки активному розвитку транспортної інфраструктури області - будівництва портів та інших водних споруд. Також область в трійці кращих за обсягами капітальних інвестицій на одного жителя - 1659 грн/люд., поступаючись за цим показником лише столиці і Київській області.

У той же час Миколаївщина входить в четвірку регіонів з найбільшими зарплатними боргами на одного працівника і найбільшим падінням реальних зарплат, до трійки регіонів з найвищою смертністю, друга серед регіонів з найгіршими співвідношенням жіночих і чоловічих зарплат.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв