ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мер Миколаєва збирається оскаржувати білборди "опоблоківця" у Вищому суді

За рішенням Одеського апеляційного суду, рекламні конструкції Анатолія Дюміна заборонено зносити
Depo.Миколаїв
26 квітня 2016 12:13
ФОТО: depo.ua
Мер Миколаєва збирається оскаржувати білборди "опоблоківця" у Вищому суді
Мер Миколаєва збирається оскаржувати білборди "опоблоківця" у Вищому суді

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич вважає акцію зі "знесення" незаконних білбордів ТОВ "Універсал-Юг" успішною. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

Слід зазначити, що під час виїзного засідання виконкому білборди на площі Перемоги, які пов'язують з фірмою депутата-"опоблоківця" Анатолія Дюміна, його ж колеги по партії не дали демонтувати. Представники фірми "Універсал-Юг" стверджували, що є рішення Одеського апеляційного суду, що заборонив демонтаж.

Мер прокоментував цю акцію: "Акція отримала хороший резонанс. Як-то кажуть, карти розкрилися, громадяни побачили, хто є хто, кому цікаво, щоб місто було заставлено незаконною рекламою, знівечене незрозумілими конструкціями, а хто за те, щоб місто очищалося і приходило поступово в порядок. Більш того, не постраждали люди. На перехресті, де все це відбувалося, в цей день в урні знайшли чотири кг тротилової вибухівки. Рішення прибрати техніку і призупинити демонтаж було правильним", - сказав мер.

Сєнкевич розповів, що збирається оскаржувати рішення Одеського суду: "У нас є Вищий суд. Я особисто поїду в Київ, щоб поспілкуватися з суддею під час процесу. Як це в рішенні Одеського апеляційного суду написано, що не можна зносити бігборди, тому що їх ніде складувати? У нас в місті гектари охоронюваної землі, які ми можемо запропонувати для складування. Я буду звертатися до судових органів, щоб дали оцінку даному судді і його рішенню".

Міський голова Олександр Сєнкевич дав доручення своєму раднику Ігорю Смородинову підготувати лист до відповідних органів з приводу рішення апеляційного суду. "Це рішення - показник того, що цього суддю треба люструвати", - сказав мер.

Олександр Сєнкевич також заявив, що він не має наміру демонтувати ці борди під покровом ночі, як багато хто рекомендував. За словами мера, прибирати рекламу будуть за рішенням Вищого суду.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв