ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мер Миколаєва заявив, що чиновники, які видавали дозволи на незаконні "будки", працювати не будуть

У мерії збираються розробити комплексну схему розміщення тимчасових споруд
Depo.Миколаїв
15 березня 2016 19:16
ФОТО: depo.ua
Мер Миколаєва заявив, що чиновники, які видавали дозволи на незаконні "будки", працювати не будуть
Мер Миколаєва заявив, що чиновники, які видавали дозволи на незаконні "будки", працювати не будуть

Сьогодні, 15 березня, під час зустрічі з підприємцями в адміністрації Заводського району мер Олександр Сєнкевич розповів, що зараз ведеться активна робота з підготовки комплексної схеми розміщення тимчасових споруд в Миколаєві. Згідно з нею в подальшому і будуть видаватися дозволи на установку споруд в місті. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

За словами мера, потрібно вирішувати ситуацію і великою кількістю зовнішньої реклами в незаконно встановленними будками. Тут він визнає і корупцію серед чиновників: "Деякі будки мають право власності, і їх власники зараз намагаються відхопити землю... Як вони отримали це право власності? Це інше питання. До юстиції, до Центру надання послуг. Як проходили документи і виділялися адреси... для тимчасових пересувних споруд? Ці питання мають корупційну складову, ми розбираємося, хто видавав їх. Ці чиновники працювати в міськвиконкомі не будуть", - сказав Сєнкевич.

Мер торкнувся і теми рекламних конструкцій. Як відомо, вже тривалий час в міськвиконкомі "зависло" кілька десятків заяв на встановлення нових рекламних конструкцій в місті. 

"Звернення з установки конструкцій, які вже два роки перебувають у розряді невизначених, будуть відхилені. У проекті рішення на найближчий виконком з 500 конструкцій погоджено 5. Ми відмовили за формальними ознаками. Встановимо правила гри, і в подальшому підприємці зможуть подати свої заявки і встановити рекламоносії", - зазначив мер.

Раніше повідомлялося, що у мерії хочуть розробити "сконцентровану" схему тимчасових споруд.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв