ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мер Миколаєва визнав, що у місті є корупція з похованнями

Враховуючи витрати з бюджету на вивезення померлих та кількість похованих, виходить, що більше 2 тисяч мерців самі пішли на цвинтар
Depo.Миколаїв
14 березня 2016 16:53
ФОТО: depo.ua
Мер Миколаєва визнав, що у місті є корупція з похованнями
Мер Миколаєва визнав, що у місті є корупція з похованнями

Під час відкритої апаратної наради, сьогодні, 14 березня, торкнулися питань поховань у місті. Як повідомив мер Олександр Сєнкевич, Департамент житлово-комунального господарства міської ради більше не буде вивозити померлих з місць подій. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

За словами мера, нелогічно, що перевезенням померлих опікується одразу дві установи: Департамент ЖКГ і соцзахисту: "Виходить, що якщо людина померла на вулиці, і у неї немає родичів, або родичі відмовилися, то підвозом її тіла на судово-медичну експертизу (СМЕ) займається департамент ЖКГ. А вже забирає тіло і займається захороненням департамент праці та соціального захисту населення. Навіщо це робиться? Незрозуміло", - сказав мер.

Міський голова додав, що щорічно місто витрачає 1, 7 млн гривень на вивезення померлих (це на 2,5 тисячі осіб), а поховано, наприклад, минулого року - 96: "Виходить, що із СМЕ самі на цвинтар пішли 2400 осіб. Ось і корупція. Це громадськість звернула увагу на дану проблему. І ми її вирішимо", - сказав Олександр Сєнкевич.

Він також повідомив, що зараз змінюється частина регуляторних актів і будуть вноситися поправки і до рішень міськради, щоб весь цей процес зробити логічним.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв