ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мер Миколаєва виконав дві з 16 обіцянок

Решта обіцянок знаходиться в процесі "виконання"
Depo.Миколаїв
6 травня 2016 13:14
ФОТО: depo.ua
Мер Миколаєва виконав дві з 16 обіцянок
Мер Миколаєва виконав дві з 16 обіцянок

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич, який приступив до роботи у листопаді минулого року, виконав дві з 16 обіцянок. Про це повідомляє Depo.Миколаїв із посиланням на "Слово і Дело".

Видання порівняло роботу мерів - Геннадія Труханова, Олександра Сенкевича, Володимира Миколаєнко, Володимира Буряка і Андрія Райковіча. Двоє з них - Миколаєнко і Труханів - вже вдруге поспіль займають мерські крісла.

Найвідповідальнішим на сьогоднішній день є мер Херсона Володимир Миколаєнко. З 50 своїх обіцянок він виконав половину. Ще дев'ять його зобов'язань знаходяться в процесі виконання. Не стримав Миколаєнко своє слово 16 разів. Рівень відповідальності херсонського мера - 50%.

На противагу Миколаєнко одіозний мер Одеси Геннадій Труханов за другу свою каденцію тільки збільшує кількість розданих обіцянок. Серед міських голів, представлених в огляді, одеський міський голова відзначився найбільшою кількістю зафіксованих обіцянок. Він роздав 122 обіцянки, з яких виконав 46. Статус "в процесі виконання" мають сьогодні 47 обіцянок одеського мера. Видання повідомляє, що неодноразово направляло в мерію офіційні запити для перевірки виконання обіцянок Труханова. Однак відповідей ми не отримували.

Провалив одеський мер 29 своїх обіцянок. Рівень відповідальності Труханова - 38%. Що стосується інших, то Буряк, Сенкевич і Райковіч посіли свої посади в кінці минулого року, тому ще не ще не встигли вирішити намічені завдання і виконати всі обіцянки.

Запорізький мер Володимир Буряк роздав 16 обіцянок. З цієї скромної кількості він виконав три. В процесі виконання знаходяться ще 12 його зобов'язань. Провалив обіцянку мер Запоріжжя тільки одну. Рівень відповідальності Буряка - 19%.

Стільки ж обіцянок, скільки і Буряк, роздав мер Миколаєва Олександр Сєнкевич. Правда, він зі своїх 16 поки виконав всього дві. Решта 14 обіцянок Сєнкевича мають статус "в процесі виконання". 

Кіровоградський міський голова Андрій Райкович роздав 45 обіцянок, з яких по три виконаних і невиконаних. Решта 39 його зобов'язань мають статус "в процесі виконання". Рівень відповідальності Райковіча - 7%.

Мер Миколаєва виконав дві з 16 обіцянок

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв