Мер Миколаєва розповів про свої відносини з кримінальними авторитетами

Олександр Сєнкевич вважає, що "Мультика" і "Наума" треба називати бізнесменами з сумнівним минулим, а не кримінальними авторитетами
Depo.Миколаїв
25 червня 2016 09:20
ФОТО: depo.ua
Мер Миколаєва розповів про свої відносини з кримінальними авторитетами
Мер Миколаєва розповів про свої відносини з кримінальними авторитетами

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич вважає, що одіозних підприємців, які відомі місту як кримінальні авторитети "Мультик" та "Наум" потрібно називати "бізнесменами з сумнівним минулим", про це він заявив під час прес-конференції, передає Depo.Миколаїв.

Людей, яких пов'язують з гучними замовними вбивствами, в тому числі і підприємця Петра Барашковського, Сєнкевич вважає просто бізнесменами та навіть має намір співпрацювати: "Я б відходив на сьогоднішній день від такого терміна як "кримінальний авторитет". Тому що, наскільки я розумію, кримінальні авторитети повинні бути в тюрмі і там один між одним розпоряджатися людьми, які сидять. У Миколаєві є бізнесмени. Походження їх капіталу може у когось викликати сумніви. Тому говорити, що хтось там займається криміналом... по ідеї, бандити повинні сидіти в тюрмі, як корупціонери і інші, які порушують закон. Тому давайте відходити від слова "кримінальний авторитет", давайте будемо говорити «бізнесмени з сумнівним минулим або з сумнівною репутацією". 

З Михайлом Титовим, більш відомим як "Мультик", якому звітував у облраді Федір БарнаСєнкевич зустрічався вже двічі: " З Михайлом Титовим я зустрічався два рази в своєму житті, будучи міським головою. Ця людина в колективі інших бізнесменів вирішила познайомитися і запитати, як я як міський голова планую працювати з бізнесом. Тому можу сказати вам, що з усіма людьми, які мають якийсь соціальний статус, якісь свої бізнес інтереси в місті, рано чи пізно вони приходять до міського голови. На пропозицію співпрацювати я відповідаю: "Виключно в рамках чинного законодавства".

Нещодавно у місті розгорівся скандал з приводу того, що мер міста грав в футбол з іншим кримінальним авторитетом Ігорем Науменко ("Наум"). Сєнкевич додав, що у нього не було можливості і часу перевіряти, хто буде грати в благодійному футбольному матчі: "Нещодавно мене запросили в команду чиновників на футбольний матч, пов'язаний з тим, щоб зібрати кошти і направити на лікування дівчинки, у якої виявили ракове захворювання. Займатися перевіркою, хто там грає, хто бере участь, хто запрошений. Я був здивований, чесно кажучи, коли прийшов туди і побачив того ж Дмитра Талпу, який тут перед міськвиконкомом вилазив на стіл. І мені сказали, що ось ця людина - відомий "Наум". Ми з ним не були до цього знайомі ні разу, ні бачив я його ні разу. Ми потиснули одне одному руки перед грою, як власне і всі. У мене не було навіть часу з ним поспілкуватися. Чесно кажучи, я дуже давно не бігав, і задишка мені не дозволяла з кимось спілкуватися в перервах між матчами". 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв