ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мер Миколаєва пояснив, чому порушив передвиборчі обіцянки

Олександр Сєнкевич прокоментував звинувачення у брехні навколо призначення директора Миколаївводоканалу
Depo.Миколаїв
25 березня 2016 11:49
ФОТО: depo.ua
Мер Миколаєва пояснив, чому порушив передвиборчі обіцянки
Мер Миколаєва пояснив, чому порушив передвиборчі обіцянки

Після призначення керівником Миколаївводоканалу Костянтина Гончарова без проведення конкурсу меру Олександру Сєнкевичу дорікнули у порішенні передвиборчих обіцянок. Міський голова прокоментував такі звинувачення у Фейсбуці, повідомляє Depo.Миколаїв.

Зазначимо, в.о. Миколаївводоканалу призначали тимчасовим керівником водоканалу. Раніше Сєнкевич обіцяв, що на цю посаду будуть проводити конкурс, але поки його не було. Тому миколаївці і запідозрили мера у брехні.

Активіст "Демальянсу" Олексій Нікішкін нагадав меру, що він починає забувати передвиборчі обіцянки з приводу проведення конкурсів на важливі посади. Мер прокоментував такі заяви і пояснив, чому конкурсу досі не провели.

"Тимчасове виконання обов'язків не може тривати більш, ніж два місяці.
Якщо особа працює більше двох місяців, але документ про її затвердження на посаді так і не був прийнятий, її слід вважати затвердженою на посаду на постійній основі.
Саме тому міський голова призначив директором людину, яка виконувала обов'язки директора вже два місяці з випробувальним терміном в два місяці, щоб провести офіційний конкурс за цей час", - написав Сєнкевич.

Нагадаємо, активісти просять мера створити нову конкурсну комісію, яка складатиметься з представників влади, профільних спеціалістів та громадськості.

Мер Миколаєва пояснив, чому порушив передвиборчі обіцянки

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв