ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мер Миколаєва надумав перенести зупинку автобусів з Соборної на Московську

Громадські активісти стверждують, що надмірне скопичення громадського транспорту на Соборній провокує колапс
Depo.Миколаїв
15 квітня 2016 15:54
ФОТО: depo.ua
Мер Миколаєва надумав перенести зупинку автобусів з Соборної на Московську
Мер Миколаєва надумав перенести зупинку автобусів з Соборної на Московську

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич заявив про можливість встановлення знака про заборону зупинки на Соборній для автотранспорту по Центральному проспекту в напрямку вулиці Садової. Про це міський голова повідомив на зустрічі з членами робочої групи з питання оптимізації пасажирського транспорту сьогодні, 15 квітня, повідомляє Depo.Миколаїв.

Як зазначив активіст Денис Барашковскій, необхідно прийняти вольове рішення і перенести зупинку з вул. Соборна на вул. Московська. Він упевнений, що це допоможе вирішити проблему щоденного транспортного колапсу.

"Насправді це вольове рішення, тому що Соборна - це щоденний колапс і ганьба. Насправді з таким накопиченням маршруток з ним складно розібратися. Рішення насправді просте. Потрібно просто категорично заборонити, встановити всі знаки, видалити з карти паспорту зупинки на Соборній і перемістити на Московську, щоб всі транспортні засоби зупинялися на Московській. Що це дає? По-перше, транспортні засоби повертають на Чигрина і частина маршруток вже розтікаються, інші транспортні засоби будуть швидко проїжджати Соборну і не буде колапсу", - розповів член робочої групи.

Також Барашковскій підкреслив, що люди спокійно зможуть пройтися між зупинками, від Соборної до Московської всього 73 метри.

У свою чергу мер Олександр Сенкевич пообіцяти розглянути таку пропозицію.

Нагадаємо, що в 2014 році екс-мер Юрій Гранатуров вже розглядав питання про перенесення зупинки.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв