Мер Миколаєва хоче витратити три мільйони на нову транспортну стратегію

Розробку стратегії планують доручити київській компанії, яка має досвід у цій сфері
Depo.Миколаїв
3 листопада 2016 12:06
ФОТО: depo.ua
Мер Миколаєва хоче витратити три мільйони на нову транспортну стратегію
Мер Миколаєва хоче витратити три мільйони на нову транспортну стратегію

Міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич має намір замовити у київської компанії транспортну стратегію за 3 мільйони гривень. Про це він заявив вчора, 2 листопада, під час засідання постійної транспортної комісії, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Inshe.TV".

За словами мера, йому та його засткупнику Юрію Степанцю транспортна комісія поставила завдання - знайти компанію, яка зможе розробити для міста транспортну стратегію: "Компанію ми знайшли, до нас на днях має приїхати київська компанія "А+S" і презентувати розробку стратегії. У них є досвід розробки подібної стратегії для Києва", - сказав Олександр Сенкевич.

В свою чергу заступник міського голови Юрій Степанець повідомив, що вартість такого комплексу послуг обійдеться місту у більш ніж три мільйони гривень.

Така сума спантеличила міського голову, проте він зазначив: "Треба зробити цю роботу, ця робота коштує грошей. Я, звичайно, здивований, що 3 мільйони, але нехай вони покажуть, що, чому і як. Ясна річ, що платити за повітря ми не будемо, буде презентація, і ми запросимо всіх, в тому числі і перевізників", - сказав Сенкевич, зазначивши, що, на його думку, транспортні комісії засідають вже не перший рік, а віз і нині там.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв