МБК "Миколаїв" зіграв з київським "Динамо" з рахунком 57:76

Матч був напруженим, але "корабелам" не вдалось вибороти перемогу

МБК "Миколаїв" зіграв з київським "Динам…

Вчора, 14 лютого, МБК "Миколаїв" зіграв з київським "Динамо", про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі баскетбольного клубу.

Почали команди швидко і результативно. Атаки миколаївців черзі завершували Жуковський, Лук'янов, Тонченко, Чемякін. У гостей результативно працювали Челован і Сліпенчук. Онуфрієв дав старт ривка своєї команди, який продовжили Жуковський, Шостуха і Чемякін - 24:21.

Дроздов зрівняв рахунок відразу після перерви. Цикалюк, Онуфрієв і Жуковський кілька разів поспіль повертали лідирування миколаївцям. Кияни незмінно відновлювали статус-кво. А в середині другого періоду господарів майданчика раптом перестали потрапляти. Сліпенчук і Фандербурк з партнерами стали нарощувати свою перевагу. Три пункту від Чемякін перед великою перервою перервали "посуху" - 35:43.

Після відпочинку господарі майданчика відновили переслідування. Цикалюк, Онуфрієв, Лук'янов в кінці кінців скоротили відставання до мінімальних значень - 53:55. Чи зможуть миколаївці розвинути свою ініціативу? Адже суперник в попередньому матчі втратив перемогу в кінці поєдинку якраз на тлі втоми.

Досвідчені динамівці і самі про це пам'ятали. Тому на перших порах щільно прикрили ближні підступи до своєї кошику. І мали рацію - миколаївці грузли в "фарбі" без набору очок. А здалеку Шостуха влучив у ціль лише ... на 6-й хвилині заключного періоду.

За цей час кияни вирвалися вперед у рахунку на 10 пунктів. Поки Цикалюк послав наступний м'яч в кошик суперників, ті і зовсім довели справу до розгрому - 57:76.