МБК "Миколаїв" з мінімальним розривом програв "Черкаським мавпам"

Миколаївцям не вистачило точних кидків, щоб перемогти суперника

МБК "Миколаїв" з мінімальним розривом пр…

МБК "Миколаїв" не вистачило точних кидків, щоб переграти команду "Черкаських Мавп", про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі баскетбольного клубу.

Миколаївці не шкодували сил ні в атаці, ні в захисті. Спочатку це збентежило суперників, і перший період вони поступалися з явною перевагою - 17:9.

У другій чверті гості стартували вдаліше. Однак Онуфрієв і Шостуха змусили суперників знову відступити. Втім, після тайм-ауту черкащани в два кидки зрівняли рахунок. Причому в обох випадках спроби були повторними - після виграних відскоків.

Тепер уже Сергій Кирлан взяв хвилину на роздуми. Шостуха перед великою перервою видав відмінну серію в 11 очок! Так що перша половина таки залишилася за господарями майданчика - 37:32.

Лук'янов, Онуфрієв і Чемякін на початку третьої чверті ще й наростили перевагу нашої команди. Їх підтримали точними атаками Тонченко і Шостуха. Та у суперників двічі влучає в ціль з-за дуги Кобець і до мінімуму скорочує відставання своєї команди Сизов - 52:51.

І на старті заключного періоду вже гості таки повели в рахунку. Жуковський, Шостуха, Цикалюк і Онуфрієв повернули миколаївцям непогана перевага - 65:57.

І хто ж міг уявити, що за ті 5 хвилин ігрового часу господарям майданчика більше жодного разу не вдасться доставити м'яч у кошик черкащан?! У яких Кобець та Завадський зберегли достатньо сил і холоднокровності до фінальної сирени. Втім, у Чемякіна і Шостухи були можливості повернути миколаївцям вислизаючу перемогу. Однак обидві їхні атаки на останніх секундах поєдинку завершилися неточними кидками - 65:66.