МБК "Миколаїв" впевнено обіграв "Черкаських мавп"

Миколаївські баскетболісти перемогли з рахунком 92:71

МБК "Миколаїв" впевнено обіграв "Черкась…

МБК "Миколаїв" в першому турі Суперліги обіграв "Черкаських мавп". Матч відбувся на домашньому паркеті "корабелів". Про це йдеться на сайті МБК, повідомляє Depo.Миколаїв.

Кушніров і Онуфрієв задали хороший початок для господарів майданчика - 10:5. Дуже скоро з'ясувалося, що Адедіран з Чумаковим нерідко виграють відскоки на чужому щиті. Гості вирівняли гру і незабаром повели в рахунку - 12:13. Проте в кінцівці першого періоду ударну серію видали Тонченко, Лебединцев, Онуфрієв і Іванов - 21:15.

У другому періоді в контрнаступ повів своїх товаришів Кальніченко. Горбатюк і Кушніров зуміли зберегти лише мінімальну перевагу миколаївців - 27:26. Після тайм-ауту Кушніров, Тонченко і Іванов очолили новий ривок МБК "Миколаїв". Черкащани не дозволили господарям майданчика розвинути успіх. Кушніров з Івановим до останніх секундах було відбилися від погоні. Однак Руслов під саму сирену влучив через дугу - 42:38.

Кушніров, Тонченко і Мусієнко на третій хвилині після великої перерви нарешті довели перевагу своєї команди до двозначних значень - 49:39. А Хохоник, Онуфрієв та Іванов продовжили ривок до "плюс 14". Гості зупинили наступ миколаївців на цьому рубежі, але ненадовго. Іванов, Онуфрієв і Мусієнко доводили розрив в рахунку до 17 пунктів. Однак останній точний кидок в періоді знову залишився за черкащанам - 73:58.

Вони ж потривожили миколаївський тренерський штаб двома результативними атаками в дебюті заключної чверті. Не забарився тайм-аут, після якого Мусієнко, Кушніров, Тонченко і Лебединцев завдали нову серію влучних кидків - 84:64.

І коли наставник черкащан Міхельсон випустив на майданчик гравців з глибокого резерву, стало ясно, що результат поєдинку вже ні у кого сумнівів не викликає - 92:71.

Головний тренер МБК "Миколаїв" Сергій Кирлан зазначив на післяматчевій прес-конференції, що ставив перед своїми гравцями завдання гранично уважно і дружно попрацювати в захисті. Виконавши цю частину плану, миколаївські баскетболісти і в нападі переграли суперників.