МБК "Миколаїв" вийшов у наступний раунд кубку України

Корабели з рахунком 73:70 виграли у суперника та отримали можливість поборотись у 1/4 фіналу

МБК "Миколаїв" вийшов у наступний раунд…

МБК "Миколаїв" виграв обидва матчі 1/8 фіналу Кубка України з баскетболу проти команди "Волиньбаскет" з Луцька і пройшов у наступний раунд. Про це повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на сайт баскетбольного клубу.

Через фінансову скруту у "Волиньбаскеті" суперники домовилися обидва матчі Топ-16 провести у Миколаєві. Першу гру з перевагою у 13 очок виграли корабели. То ж у матчі-відповіді підопічні Дмитра Чайковського мали вигравати +14 щонайменше.
Вони без вагань взялися до справи. Миколаїв вийшов вперед на початку матчу після того, як Іванов відкрив рахунок, наступного виходу вперед від корабелів трибунам довелося чекати майже три чверті. А до цього події на паркеті розвивалися за сценарієм "Волиньбаскета".

Першу чверть вони виграли з перевагою у вісім очок, але до перерви корабели змогли трохи скоротити відставання 40:36. Третю чверть команди розпочали з помилок у нападі. 4:2 – з таким рахунком суперники провели першу половину цього відрізку матчу. Після медіа тайм-ауту Швець закинув трюльник, а за ним підібрав і заробив ще два очка, скоротивши відставання до мінімуму 43:44.

За дві з половиною хвилини до кінця чверті Швець з позиції центрового закинув знов і зрівняв рахунок 47:47. Слідом за ним Павло Лебединцев реалізував одну з трьох штрафних спроб і Миколаїв вийшов вперед 48:47. На останніх секундах чверті Швець вивів на ударну позицію Онуфрієва і той збільшив перевагу номінальних гостей до трьох очок 50:47.

У заключній чверті суперники проявили непоступливість. Волиньбаскету з його обмеженою ротацією слід віддати належне. Команда знову вийшла вперед, самовідданістю демонструючи, вона має характер. Онуфрієв не без допомоги Швеця вивів корабелів вперед 68:66.

Фінальна крапка у матчі залишилася за корабелами. Тонченко з лінії штрафних двічі виявився влучним. 73:70, а за сумою двох матчів 138:122 - Миколаїв залишив Волиньбаскет за бортом FreezeOil Кубка України.