МБК "Миколаїв" виборов важку перемогу у "південному дербі"

Одесити не здавались до останніх секунд матчу, але програли з рахунком 67:62

МБК "Миколаїв" виборов важку перемогу у…

Вчора, 7 лютого, МБК "Миколаїв" отримав важку перемогу у "південному дербі" з "Біпа Одеса", про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі баскетбольного клкбк.

Після того, як Ануфрієв з проходу відкрив рахунок, найцікавіше почало відбуватися під нашим щитом. Тричі гості вигравали відскік, двічі після цього отримували "гамаки", а з третьої ... все одно промахнулися. Онуфрієв і Чемякін до середини першого періоду довели справу до 7:0, перш ніж і одесити зробили почин.

Шостуха і Тонченко довели перевагу господарів майданчика до двозначних значень.
Так після тайм-ауту, взятого наставником одеситів, миколаївці здійснюють кілька помилок, причому - з результативними контратаками суперників. І лише вдала атака Жуковського під кінець періоду поправила настрій на трибунах "Надії" - 15:8.

Другий період почався "дзеркально" першого, і - 15:15. Жуковський заряджає трьоху. Лук'янов проривається на щит і забиває з фолом. Чемякін і Онуфрієв виходять на лінію штрафних, і - 24:15!

Досвідчений Ходов допоміг партнерам піднятися на п'ять пунктів. Ті скористалися. Та так, що навіть "пропуски" від Жуковського і Цикалюк дозволили одеситам виграти другий період - 30:24.

А після великої перерви активний Картер за кілька хвилин вирівняв рахунок. Лише на 5-й хвилині Жуковський засмутив суперників, та ще - з-за дуги. Слідом Шостуха результативно проривається під щит, та ще - з фолом.

Тільки у гостей раптом розігрався Найко. Він і троячку потрапив, і ближній, і два штрафних. І - 40: 41... Вже на останній хвилині третього періоду Лук'янов з лінії штрафних повертає миколаївцям лідерство. Потім Жуковський після перехоплення передачі суперників холоднокровно завершує атаку з середньої дистанції. Нарешті, він же забирає черговий відскік на своєму щиті, сам спрямовується вперед і, не давши одеситам побудувати захист, встромляє в кошик смачний слем-данком - 46:41.

Більшу частину цієї переваги відіграв відразу після відновлення гри Балашов. На другій хвилині Шостуха без промаху б'є 4 штрафних. Він же, після двушки від Жуковського, точно кидає з-за дуги. А успішні атаки Шостуха і Онуфрієва і зовсім перекинули суперників "в партер" - 59:46.

Але трибуни занадто рано стали проводжати одеситів "додому". Їх контрнаступ очолив цього разу Ткаченко. А миколаївці "відповіли" серією помилок і втрат. На 7-й хвилині за рахунку 59:54 вже Сергій Кирлан взяв тайм-аут.

Після чого Ходов ще на два пункти скоротив перевагу миколаївців. Нарешті, Чемякін, перервав смугу невдач своєї команди, вигравши відскік на чужому щиті. А Ткаченко і Найко все набирають обертів - 61:60 за півтори хвилини до фінальної сирени.

Тепер кожна помилка кожної з команд - на вагу перемоги (для суперника). Онуфрієв проривається в фарбу і... скидає м'яч залишеному без нагляду Чемякін - плюс три.
Наш центровий в обороні перехоплює закид одеситів під свій щит. Атаку починає Тонченко, продовжує Шостуха, який замість очікуваного суперниками кидка заграє ... Чемякін. Той бездоганно використовує свій шанс - плюс п'ять!

Одеса йде на хвилинну перерву при 43 секундах ігрового часу на табло. Їх атаку завершує Ходов, правда, не обігравши Жуковського. Який і забирає відскік. Суперники вдаються до тактичних фолам. Без ефекту - Шостуха точний на лінії штрафних. Так що у відповідь прохід Картера під кінець ігрового часу навряд чи підсолодив гостям гіркоту поразки - 67:62.