МБК "Миколаїв" виборов чергову перемогу у БК "Запоріжжя"

Гра була напруженою та цікавою

МБК "Миколаїв" виборов чергову перемогу…

МБК "Миколаїв" виборов чергову перемогу у БК "Запоріжжя", про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі баскетбольного клубу.

Шостуха і Жуковський забивають з-під щита, а Ануфрієв і Чемякін - з-за дуги. Такий початок не могло не здивувати запорожців, і за рахунку 3:10 вони взяли хвилину на рішення цього ребуса.

Дві хвилини потому господарі майданчика рахунок зрівняли. Потім забили ще раз, хоча головний тренер МБК "Миколаїв" також скористався тайм-аутом. І тут замінив Кожем'якіна хохоник дуже вчасно потрапляє в ціль з-за дуги.

Шостуха і Лук'янов продовжили новий рух цифр в графі "забиті очки". Однак господарі майданчика вже налагодили приціл і йшли нарівні. А в кінцівці і зовсім переломили хід поєдинку - 21:18.

На старті другого періоду Цикалюк відкрив "миколаївський" рахунок з лінії штрафних. А запорожці відповіли п'ятьма пунктами... Тоді Онуфрієв, Кожем'якін, Шостуха і Лук'янов зарядили суперникам вдвічі більше!

І знову ті пішли на нараду. А потім стали скорочувати відставання, поки не відновили статус-кво - 30:30. Шостуха, Лук'янов, Кожем'якін і Онуфрієв очолили новий наступ гостей. До великої перерви запоріжці опинилися в становищі майже критичному - 35:44.

Але паузи в грі явно працювали на користь команди Запоріжжя. Три хвилини вистачило господарям майданчика після відновлення гри на те, щоб повести в рахунку. Звичайно, для цього їм знадобилися і удача, і грубі помилки миколаївців при володінні м'ячем.

Після тайм-ауту Сергія Кірлана "посуху" перервав наш капітан Онуфрієв, а Кожем'якін додав в командну скарбничку ще 5 очок. Тільки і Рибалко з партнерами не втрачали час і не випускали з рук м'яч вхолосту. Чемякін зрівнює рахунок на передостанній хвилині третього періоду.

Кожем'якін і Шостуха реалізують лише половину штрафних кидків, що дозволило запорожцям врівноважити шанси за 24 секунди до сирени. Майже все, що залишилися час м'ячем володів Кожем'якін. Він не поспішаючи перевів його на половину суперників, а потім кинувся в прохід. Під щитом його чекали. Тільки наш розігруючий пішов трохи в сторону і полукрюком завершив останню атаку третього періоду результативно - 57:59.

Як не цікаво протікали три чверті матчу, завершальний період перевершив їх драматизмом і непередбачуваністю сюжету. М'яч зовсім вже було вивалився з кошика запорожців, як підлетів другим темпом Лук'янов підштовхнув круглого на місце. Овдеєнко відповідає з-за дуги - 60:61.

Онуфрієв скористався нещільної опікою і - 60:64. Овдеєнко теж звільнився лише на мить - 62:64. Кожем'якін забиває з проходу - з фолом. Онуфрієв повторює свою вдалу спробу практично з тієї ж точки. Дві помилки гостей дозволяють запорожцям повернутися в гру - 66:70.

Лук'янова перестріли два здоровенних запорізьких хлопця в метрі від їх щита. Максим не став зв'язуватися і скинув м'яч їм за спину - Цикалюк. А важкий форвард господарів Буц у відповідь кидає троячку - 69:72.

Кожем'якін знову результативно продирається під щит. З тією лише різницею, що фол не потрапив. А суперники на лінії штрафних точні, і у Овдеєнко рука точно полишати не втомилася - 72:74. Чемякін промахується в своїй штатної позиції, а Рибалко у відриві просто закочує м'яч у наш кошик - 74:74 за 2.53 до сирени.

Миколаївці все одно ведуть свої наступні атаки через центрового. Чемякін реалізує два штрафних, а ось наступний шанс втрачає. Втім, промахується і Овдієнко. Підбір забирає Онуфрієв, м'яч в кілька пасів направляється Лук'янову, який від бічної лінії садить треху - 74:79!

За хвилину 20 до фінальної сирени запорожці беруть тайм-аут. Тільки Рибалко прицілитися не дали. Знову атаку починає Онуфрієв, Кожем'якін прибіг в чужу фарбу і вчасно помітив за спинами суперників Чемякін - 74:81. Так що точний кидок Кондракова вже нікого в БК "Запоріжжя" не втішив.