МБК "Миколаїв" програв у виїзному матчі "Хіміку"

"Корабели" після поразки у грі з учасником баскетбольної Ліги чемпіонів більше згуртувалися

МБК "Миколаїв" програв у виїзному матчі…

У непростій боротьбі МБК "Миколаїв" поступився БК "Хімік" з Южного з рахунком 84:69. Матч відбувся на арені ФСК "Олімп". Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі "корабелів".

Южненці двічі повели в рахунку. Кушніров і Тонченко їх призупинили - 4:5. Господарі майданчика відповіли потужним ривком. Швець, Кушніров і Лебединцев ледве встигали відповідати - 12:11. Нарешті миколаївський другий центровий Аникиєнко виграв відскік на чужому щиті і - 15:15. Однак кінцівку енергійніше провели баскетболісти "Хіміка". Мусієнко вдалося лише скоротити відставання нашої команди - 19:17.

МБК "Миколаїв" програв "Хіміку" з 15-очковим відривом

Вже в першій атаці після відновлення гри Онуфрієв забил з фолом. Сміт парирув його випад довжелезним триочковим. Але Горбатюк, Мусієнко і Іванов видали відрізок в 8:0. Американському легіонеру і це завдання вдалося незабаром вирішити - 30:30.

Головний тренер МБК "Миколаїв" Сергій Кирлан взяв тайм-аут. І його команда повернулася на майданчик з рішучими намірами. Горбатюк, Аникиенко, Іванов, Онуфрієв і Кушніров здорово відіграли перед великою перервою - 34:42.

"А ось після відпочинку "Хімік" завівся на повні оберти. Швидкий розіграш, точні кидки, чіпка оборона позбавили миколаївців шансів на контргру. Коли ж Аникиєнко, Кушніров, Лебединцев і Онуфрієв очолили погоню - 55:52 - суперники взяли тайм-аут, а потім додали в кінцівці - 64:56", - повідомляє МБК.

Щоб ліквідувати подібне відставання в рахунку, без точних дальніх кидків було не обійтися. А вони в цей день і в цей період краще виходили у господарів майданчика - 84:69.

МБК "Миколаїв" підбиває підсумки, що матч проти учасника баскетбольної Ліги чемпіонів безперечно загортував команду й отриманий досвід допоможе у подальшій турнірній боротьбі.