МБК "Миколаїв" програв "Черкаським мавпам" три очки

Миколаївці поступилися у виїзному матчі: наступного разу баскетболісти змагатимуться з "Хіміком"

МБК "Миколаїв" програв "Черкаським мавпа…

МБК "Миколаїв" зіграв у виїзному матчі з "Черкаськими мавпами". Миколаївці поступилися трьома очками господарям майданчику: матч закінчився з рахунком 67:63 на користь черкащан. Про це йдеться на сайті Федерації баскетболу України, повідомляє Depo.Миколаїв.

З самого початку матчу команди побігли вперед, а рахунок у зустрічі відкрив досвідчений Олександр Сізов з Черкас. Далі Чумаков додав ще два бали, а корабели допустили декілька втрат, чим і скористалися господарі залу, щоб піти у відрив на старті зустрічі. Як результат - 18:9 для "мавп" після першої десятихвилинки.

Другий період знову активніше почали черкасці: спочатку Сізов виконав перехоплення, а Девіс додав два, після цього вже сам Олександр відзначився набраними балами. Проте в середині десятихвилинки гравці з "Миколаєва" таки змогли підібрати ключики до захисту білих та до кінця періоду скоротили різницю до семи балів.

Після великої перерви "Миколаїв" зумів зробити камбек завдяки відмінній грі бігменів - Кушнірова, а також Анісімова, який змінив його в другій частині третього періоду. "Мавпи" незібрано зіграли в захисті і дозволили гостям мінімально вийти вперед перед початком заключної десятихвилинки.

Ключовим у четвертому перiодi став вдалий відрізок в атаці у виконанні Ігоря Чумакова, який спочатку закинув триочковий, а потім заробив на собі фоли і вивів господарів вперед. Після цього "Мавпи" зуміли втримати перевагу і захиститися зі снайперами гостей під час останньої вирішальної хвилини матчу. Черкащани перемогли з рахунком 67:63.

"Мавпи" свій наступний матч проведуть 20 листопада на майданчику луцького "Волиньбаскету". "Миколаїв" 18 листопада вдома зіграє проти чемпіона України "Хіміка".

Раніше повідомлялося, що МБК "Миколаїв" поступився у поєдинку київському "Будівельнику".