МБК "Миколаїв" обіграв "Черкаські мавпи" та зрівняв рахунок у плей-офф

На вирішальний матч миколаївські спортсмені поїдуть в Черкаси

МБК "Миколаїв" обіграв "Черкаські мавпи"…

Вчора, 9 квітня, МБК "Миколаїв" зійшовся у поєдинку з "Черкаськими мавпами". Для миколаївців матч став переможним. Вони виграли з рахунком 68:52. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі МБК "Миколаїв".

Початок матчу склався аналогічно з попередньою зустрічю: Цикалюк відкрив рахунок, а черкащани двічі прорвалися під наш щит - 2:4. Іванов, Шостуха і знову Цикалюк очолили перший серйозний наступ миколаївців - гості в два прийоми відновили статус-кво. Однак Тонченко і Чемякін в кінцівці по два рази атакували без промаху - 18:12.

Кожем'якін і Лук'янов дали оптимістичне продовження гри в дебюті другої чверті. Кобець та Завадський не дали господарям майданчика розвинути успіх. Тільки Іванов і Цикалюк підняли "залеглі ланцюги", як Кобець та Давидюк серйозно заперечили.

Так могло б тривати до великої перерви. Але Шостуха підібрав відскік на чужому щиті і на ньому фолив - штрафні летіли в ціль. Слідом він же двічі поспіль перехоплював передачі суперників і сам завершив контратаки - 37:26.

Після відпочинку Цикалюк збільшив розрив у рахунку. Але Кобець і Артамонов організували контрнаступ на 0:7. Довелося наставнику МБК "Миколаїв" Сергію Кірлану вдатися до тайм-ауту. Після якого міні-матч провели Іванов і Сизов. Партнеру з-за дуги допоміг Тонченко. Але і Сизов відповів трьохочковим. Іванову знову потрапив дальній. А Сизову - тільки один штрафний - 51:44.

На початку фінішної прямої обидві команди гранично уважно грали в обороні. Лише на другій хвилині заключного періоду перший м'яч вдалося забити Шостусі. Лише на четвертій - Іванову. І тільки на п'ятій почали відповідати гості.

На шостій хвилині Іванов і Тонченко, на сьомій - Чемякін збільшили розрив в рахунку. Черкащани взяли тайм-аут. І Сизов забив другий м'яч своєї команди за період. Цикалюк відповів слем-данком. Артамонов потрапив з-за дуги. Іванов точно бив з середньої дистанції.

Сизов фолив в атаці - це його п'яте персональне зауваження. І тренери випустили молодь "подихати" атмосферою плей-офф. 68:52 - і доля путівки до півфіналу буде вирішена в Черкасах 11 квітня.