Мафія іде: Депутат міськради закликала знов розглянути питання забудови в центрі Миколаєва

Кісельова зазначила, що по скандальній ділянці міськрада ухвалила близько 20 рішень: забудовник зараз прикривається робочими місцями
Depo.Миколаїв
31 жовтня 2016 13:06
ФОТО: depo.ua
Мафія іде: Депутат міськради закликала знов розглянути питання забудови в центрі Миколаєва
Мафія іде: Депутат міськради закликала знов розглянути питання забудови в центрі Миколаєва

Депутат Миколаївської міскради Олена Кісельова заявила, що необхідно ще раз розглянути питання щодо будівництва ресторану "Мафія" в центрі міста. На її думку, там намагаються "впихнути невпихуєме". Про це вона заявила під час п'ятого пленарного засідання дев'ятої сесії міськради, повідомляє Depo.Миколаїв.

Так, Кісельова запропонувала обговорити результати громадських слухань з цього питання, а також створити робочу групу для розгляду наслідків ухвалення рішення із землевідводу та затвердження містобудівних умов та обмежень: "Я би хотіла отримати інформацію по проведеним слуханням. Під час розгляду питання у мене виникло не те що багато питань, а дуже багато питань. Я хочу звернути увагу депутатів на те, що по цій ділянці було ухвалено близько 20 рішень сесії. Таким чином, на сьогоднішній день після цих псевдоманіпуляцій нам намагаються "впихнути невпихуєме". Тому я хочу, щоб ми розуміли, - мафія іде традиційними методами, трішки законно, трішки незаконно", - сказала депутат.

Вона також зазначила, що будівництво "Мафії" в центрі - це, можливо, нова традиція в місті. За словами депутата, забудовник  -  це  і є "мафія, яка прикривається робочими місцями".

Нагадаємо, що 30 жовтня у Миколаєві відбулися перші загальноміські слухання. Стосувалися вони забудови в історичному центрі міста, за колишнім трамвайним депо, ресторану "Мафія". Проте висловити свою думку з приводу скандальної будівлі прийшли всього-навсього близько 200 городян.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв