Луценко доручив "спустити дурну кров" прокуратури АТОшнику

Вже до кінця цього місяця прокурори Миколаївської області подадуть декларацію про доброчесність, яка разом з їх декларацією про майновий стан
Depo.Миколаїв
1 липня 2016 16:26
ФОТО: depo.ua
Луценко доручив "спустити дурну кров" прокуратури АТОшнику
Луценко доручив "спустити дурну кров" прокуратури АТОшнику

Генеральний прокурор України запустив масштабну перевірку прокурорів. Про це Юрій Луценко повідомив під час візиту до Миколаєва, передає Depo.Миколаїв.

Луценко має намір зробити прокуратуру повністю відкритою для українців. Почнеться цей процес з прокуратури Миколаївщини: "З цього тижня зареєстровано та підписано мною в Мін'юсті порядок проходження перевірки прокурорів. Ця перевірка проходитиме в два етапи. Перший вже почався для регіональних і обласних, місцевих (прокуратур, - ред). Вона йтиме наступним чином: до кінця цього місяця всі прокурори Миколаївської області подадуть декларацію про доброчесність, яка разом з їх декларацією про майновий стан (їх та членів їх сімей) буде оприлюднена на сайті ГПУ. Там же буде можливість будь-якому громадянину, тільки не анонімному, а реальному, написати факти, що свідчать про неправдивість поданих даних". 

Тепер українці матимуть можливість повідомити про відомі факти зловживання прокурорами їх посадами, корупцію та інші правопорушення. 

Керувати робочою групою буде Петро Шкутяк: "Петро Шкутяк, призначений мною. Молода людина, яка пройшла фронт. Поранений під Луганським аеропортом. Я вважаю, що саме ця людина, яка пролила кров за країну, має право "спустити дурну кров" із державного органу прокуратури". 

Знайдеться в цій системі місце і громадським активістам. Люди, які будуть висловлювати об'єктивні позиції, а не кричати зможуть увійти до громадської ради при обласній прокуратурі. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв