Луценко відсторонив прокурора Миколаївщини від посади

Виконання обов'язків прокурора області покладено на заступника Костянтина Вдовиченка
Depo.Миколаїв
25 червня 2016 10:30
ФОТО: depo.ua
Луценко відсторонив прокурора Миколаївщини від посади
Луценко відсторонив прокурора Миколаївщини від посади

Наказом Генерального прокурора України Юрія Луценка прокурор Миколаївської області В'ячеслав Кривов'яз відсторонений від займаної посади. Виконання обов'язків прокурора області покладено на заступника Костянтина Вдовиченка, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Преступности.НЕТ"

"В'ячеслав Кривов'яз сьогодні був відсторонений від посади прокурора Миколаївської області. Причиною прийняття такого рішення стала заява про злочин і відкрите кримінальне провадження щодо нього", - повідомили джерела в ГПУ.

Як відомо, 22 червня спецкомісія з ГПУ розпочала перевірку прокуратури Миколаївської області.

Зазначимо, що виконання обов'язків прокурора Миколаївської області покладено не так на першого заступника прокурора області Артура Шаповалова, а на іншого заступника - старшого радника юстиції Костянтина Вдовиченко, який був призначений на свою нинішню посаду 14 квітня 2016 року.

Костянтин Вдовиченко працює в органах прокуратури з 2000 року. Почав свою трудову діяльність на посаді помічника прокурора Центрального району Миколаєва. Працював на різних посадах в органах прокуратури Миколаївської області, в тому числі заступником прокурора Миколаєва, прокурором Южноукраїнська.

Нагадаємо, що ще 21 червня попри вимоги Порошенка та Луценка прокурор Миколаївщини відмовся звільнятись добровільно. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв