Луценка просять розібратися чому миколаївських сепаратистів не посадили

Нардеп та АЗОВ подали звернення до генпрокурора з вимогою перевірити законність рішення суду
Depo.Миколаїв
7 липня 2016 10:11
ФОТО: depo.ua
Луценка просять розібратися чому миколаївських сепаратистів не посадили
Луценка просять розібратися чому миколаївських сепаратистів не посадили

Нещодавно у Миколаєві судили трьох прихильників "Новоросії", які з легкої руки місцевої Феміди відбулися умовним строком. Чоловіків, які вішали сепаратистські прапори та паплюжили свастикою державні символи України, звільнили з-під варти у залі суду, повідомляє Depo.Миколаїв.

Луценка просять розібратися чому миколаївських сепаратистів не посадили - фото 1

Дане рішення обурило громадськість та нардеп Олег Петренко звернув до генпрокурора, щоб розслідувати "добродушність" суду, що виніс такий вирок. Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" написав Ігор Ніколаєв: "За домовленістю з прокурором Козиревим І.В., сепаратистів, що зберігалі гранати, вішалі прапори "Новоросії" та псувалі державні символи, було віпущено на свободу. І не важливо для прокурора, що грощі на адвокатів їм збирали всією псевдореспублікою. Прокурору, судячі з усього, гроші не смерділі і він знайшов пом'якшуючі обставини, які дозволили сепаратистам  уникнути утримання під вартою та вони отримали 3 роки умовно!".

АЗОВці направили разом з нардепом звернення до Юрія Луценка, щоб той перевірив законність винесеного рішення: "Вчора народним депутатом України, нашим побратимом-АЗОВцем Олегом Петренко було подане депутатське звернення до генерального прокурора України Юрія Луценка з метою перевірки даного рішення!".

Луценка просять розібратися чому миколаївських сепаратистів не посадили - фото 2

Луценка просять розібратися чому миколаївських сепаратистів не посадили - фото 3

Луценка просять розібратися чому миколаївських сепаратистів не посадили - фото 4

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв