Латання доріг Миколаївською ТЕЦ оцінили на двійку

Мало того, що в інвестпрограмі немає декількох "гарячих" точок, та ще й неякісно відновлюють дороги
Латання доріг Миколаївською ТЕЦ оцінили на двійку
Латання доріг Миколаївською ТЕЦ оцінили на двійку

Міські служби розпочали підготовку до майбутнього опалювального сезону. Про це сьогодні, 23 травня, розповів віце-мер Валентин Гайдаржи на апаратній нараді, яку провів міський голова Олександр Сєнкевич, повідомляє Depo.Миколаїв.

У прес-службі міськради зазначають, що перший штаб з підготовки до опалювального сезону вже провели: "Йдемо за графіком. Визначилися за планом заходів. З тепловиками остаточно узгодимо нюанси по їхнім роботам", - сказав Валентин Гайдаржи.

Крім того, заступник міського голови висловив невдоволення тим, як Миколаївська ТЕЦ відновлює дорожнє покриття після розриттів. "Що мене знову турбує - це Миколаївська ТЕЦ. В інвестпрограмі немає ні вул. Пограничної, ні вул. Московської. По вул. Московській на теплотрасі черговий провал. На жаль, залишає бажати кращого якість. Їх фахівці тверде покриття відновлюють на двійку по 5-бальній системі", - відзначив Валентин Васильович.

За його словами, для вирішення цієї проблеми цьому підприємству будуть рекомендувати наймати підрядну організацію, яка б і займалася відновленням дорожнього покриття.

Нагадаємо, що Миколаївська ТЕЦ латала дороги у дощ.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв