Латання доріг Миколаївською ТЕЦ оцінили на двійку

Мало того, що в інвестпрограмі немає декількох "гарячих" точок, та ще й неякісно відновлюють дороги
Depo.Миколаїв
23 травня 2016 19:53
ФОТО: depo.ua
Латання доріг Миколаївською ТЕЦ оцінили на двійку
Латання доріг Миколаївською ТЕЦ оцінили на двійку

Міські служби розпочали підготовку до майбутнього опалювального сезону. Про це сьогодні, 23 травня, розповів віце-мер Валентин Гайдаржи на апаратній нараді, яку провів міський голова Олександр Сєнкевич, повідомляє Depo.Миколаїв.

У прес-службі міськради зазначають, що перший штаб з підготовки до опалювального сезону вже провели: "Йдемо за графіком. Визначилися за планом заходів. З тепловиками остаточно узгодимо нюанси по їхнім роботам", - сказав Валентин Гайдаржи.

Крім того, заступник міського голови висловив невдоволення тим, як Миколаївська ТЕЦ відновлює дорожнє покриття після розриттів. "Що мене знову турбує - це Миколаївська ТЕЦ. В інвестпрограмі немає ні вул. Пограничної, ні вул. Московської. По вул. Московській на теплотрасі черговий провал. На жаль, залишає бажати кращого якість. Їх фахівці тверде покриття відновлюють на двійку по 5-бальній системі", - відзначив Валентин Васильович.

За його словами, для вирішення цієї проблеми цьому підприємству будуть рекомендувати наймати підрядну організацію, яка б і займалася відновленням дорожнього покриття.

Нагадаємо, що Миколаївська ТЕЦ латала дороги у дощ.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Мітки: Миколаїв, ТЕЦ