Колишній прокурор Миколаївщини очолить Чернігівське відомство

Володимир Комашко очолював прокуратуру Миколаївщини в 2014-2015 роках та звільнився за власним бажанням
Depo.Миколаїв
25 липня 2016 14:43
ФОТО: depo.ua
Колишній прокурор Миколаївщини очолить Чернігівське відомство
Колишній прокурор Миколаївщини очолить Чернігівське відомство

Сьогодні Генеральний прокурор України Юрій Луценко представить нового очільника прокуратури Чернігівської області. За інсайдерською інформацією, прокурором Чернігівської області призначено Володимира Комашко, передає Depo.Миколаїв з посиланням на uezd.com.ua.

Коротка біографія:

Народився 7 серпня 1977 року в м. Коломия Івано-Франківської області. Одружений. Має сина і доньку.

У 1999 році закінчив магістратуру юридичного факультету Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка. У 2009 році закінчив факультет вищих керівних кадрів за спеціальністю управління суспільним розвитком Національної академії державного управління при Президентові України.

По закінченню навчання, Володимир Комашко, розпочав свою трудову діяльність в органах прокуратури Івано-Франківської та Київської областей, де пройшов професійний шлях від стажиста до посад керівного складу.

З вересня 2005 року по листопад 2007 працював в апараті Ради національної безпеки та оборони України на посадах: державного експерта, керівника юридичної служби, помічника секретаря РНБО України. Входив до складу робочої групи з розроблення проекту Стратегії національної безпеки і оборони України.

Під час роботи у Державному комітеті фінансового моніторингу України Володимир Володимирович обіймав посади заступника начальника управління та начальника юридичного управління комітету. Входив до складу тимчасової групи з опрацювання та внесення змін до законодавчих актів, що регулюють відносини у сфері митної справи, протидії злочинам у зовнішньоекономічній діяльності.

Із вересня 2009 року працював у Національній академії прокуратури України на посадах: викладача, доцента кафедри Інституту підвищення кваліфікації кадрів, вченого секретаря – начальника організаційного відділу академії.

До призначення на посаду прокурора Миколаївської області працював першим заступником начальника Головного управління нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших примусових заходів Генеральної прокуратури України.

Наказом Генерального прокурора України від 14 липня 2014 року призначений прокурором Миколаївської області. У лютому 2015 звільнений з цієї посади за власним баженням.

Це вже не перший прокурор області знятий з посади екс-Генпрокурором Віктором Шокіним і повернений Юрієм Луценком на таку ж посаду в іншу область. Нагадаємо, що звільнений Шокіним колишній прокурор Чернігівської області Дмитро Чібісов зараз очолює прокуратури Київської області.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв