ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Колишні гравці намагаються витрясти з МФК "Миколаїв" останнє

За борги перед персоналом з клубу можуть зняти очки
Depo.Миколаїв
1 лютого 2016 18:13
ФОТО: depo.ua
Колишні гравці намагаються витрясти з МФК "Миколаїв" останнє
Колишні гравці намагаються витрясти з МФК "Миколаїв" останнє

МФК "Миколаїв", який продовжує свої виступи у Першій лізі, може стати заручником старих боргів, через що команда може втратити очки. Про це, а також в цілому про фінансове становище в клубі UA-Футбол розповів головний тренер команди Руслан Забранський, повідомляє Depo.Миколаїв.

"Нас, починаючи із квітня, фінансував завод "Екватор". У нього на сьогоднішній день не дуже хороші часи, бо впали обсяги продажів. Через це є невеликі проблеми. Директор заводу Сергій Кантор (один з головних інвесторів "Миколаєва") готовий і надалі займатися клубом, але потрібно, щоб йому ще хтось допомагав, тому що він один не може "витягнути" клуб. А через це страждають футболісти і тренери. Сподіваюся, нам виділять якісь гроші на виїзні ігри, збори. Будемо сподіватися, що нам хтось допоможе, бо вже пішла затримка по зарплаті", - розповідає Руслан Забранский. 

Головний тренер МФК "Миколаїв" додає, що зараз активізувалися колишні співробітники клубу, які "хочуть вітрясти" заборгованості. 

"Але найстрашніше, що нас зараз чекає: колишні співробітники МФК "Миколаїв" написали листи до ПФЛ, Палату спорів з приводу невиплачених боргів. Тому вищі органи будуть трясти клуб, якому не вистачає грошей на зарплати. Йдеться про співробітника прес-служби Артема Рибакова. Згідно з контрактом, його зарплата була більшою, ніж у головного тренера, і він зараз буде вимагати компенсацію. Нам дали десять днів, чотири з яких вже пройшли, щоб з ним розрахуватися. Наступним скаргу на клуб написав Олег Федорчук, який ледь не довів команду до вильоту з Першої ліги. Виявляється, за це ще треба платити. Ще один - його помічник Юрій Смагін. Теж виявилося, що у нього був великий контракт. Якщо зараз їм все виплатити, футболісти будуть півроку без зарплати" - додав головний тренер. 

Тепер з клубу знімуть очки за трьох осіб, їх може бути навіть двадцять. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв