ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Київ затягує експертизу на сепаратизм у заявах екс-голови Миколаївської облради

Справа про розпалювання міжнаціональної ворожнечі не просувається вже два роки
Depo.Миколаїв
5 квітня 2016 18:46
ФОТО: depo.ua
Київ затягує експертизу на сепаратизм у заявах екс-голови Миколаївської облради
Київ затягує експертизу на сепаратизм у заявах екс-голови Миколаївської облради

Уже близько двох років відкрито справу за розпалювання міжнаціональної ворожнечі екс-головою Миколаївської облради, а нині депутататом міськради від "Опоблоку" Ігорем Дятловим. Ще на початку 2014 року він розповідав про нібито приїжджих "бандерівців" і після цього справа про сепаратизм зависла в повітрі, повідомляє Depo.Миколаїв.

Перший заступник прокурора області Артур Шаповалов повідомив, що остаточної відповіді від київської експертизи по цій справі досі немає. Саме фахівці Київського науково-дослідного інституту судових експертиз  мають поставити крапку у цій справі та сказати чи були в заявах Дятлова сепаратиські настрої. та вже більше двох років прокуратура області не отримала відповіді з цієї фінансової інституції.

Журналісти та активісти поскаржилися на те, що дослідження триває вже два роки та висловили думку про умисне затягування процесу.  Проте прокурор сказав, що необхідно спочатку дочекатися відповіді з київського інституту і вже тоді, на підставі отриманих даних звернутися до іншого органу, якщо громадськість не буде довіряти отриманим даним.

Нагадаємо, що навесні 2014 року громадські активісти звернулися в прокуратуру з метою покарати колишнє керівництво області за розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Восени минулого року експерти з Києва не давали відповідь по даній справі, посилаючись на сильну завантаженість.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв