Китайці до кінця тижня запустять термінал в Миколаївському морпорту

Даний термінал - одна з найбільших китайських інвестицій в розвиток транспортного потенціалу України
Depo.Миколаїв
16 травня 2016 16:52
ФОТО: depo.ua
Китайці до кінця тижня запустять термінал в Миколаївському морпорту
Китайці до кінця тижня запустять термінал в Миколаївському морпорту

Компанія Cofco Agri Ukraine, що належить китайській Cofco Corporation - одного з найбільших світових виробників і постачальників сільгосппродукції і продуктів харчування, 19 травня офіційно запустить термінал в Миколаївському морпорту, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Fixygen".

Згідно з повідомленням компанії, даний термінал - одна з найбільших китайських інвестицій в розвиток транспортного потенціалу України, він є сучасним комплексом з перевалювання сільськогосподарської продукції.

Як повідомлялося раніше з посиланням на повідомлення Миколаївського морпорту, Noble Group (тепер - Cofco Agri Ukraine) будує термінал з перевалки зернових вантажів потужністю 2,5 млн тонн на рік. Вартість проекту оцінювалася в $ 75 млн.

Cofco - багатопрофільна державна організація, проводить закупівлю і трейдинг зернових, а також здійснює глибоку переробку зерна. Крім цього вона володіє готелями, торговельними центрами і виноградниками, а також СП з британським страховиком Aviva Plc. Заснована в 1949 році корпорація є одним з найбільших державних підприємств КНР. Завдяки серії поглинань компанія зараз володіє активами обсягом понад $ 71,9 млрд.

Потужності зі зберігання зерна оцінюються в 31 млн тонн, з переробки - 89,5 млн тонн на рік, має представництва в 140 країнах світу. У минулому році Cofco завершила покупку гонконгської Noble Group. В Україні Noble Group належало ТОВ "Нобл Ресорсиз Україна" (Київ), ТОВ "Новоолексіївський елеватор" (Херсонська обл.), ТОВ "Сателіт" (Київ).

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв