ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кількість прихильників "русского міра" в Миколаєві зменшилась в 7 разів

Такі висновки представив "Центр аналітичних досліджень", що опитав тисячу миколаївців
Depo.Миколаїв
2 березня 2016 15:06
ФОТО: depo.ua
Кількість прихильників "русского міра" в Миколаєві зменшилась в 7 разів
Кількість прихильників "русского міра" в Миколаєві зменшилась в 7 разів

Кількість прихильників "русского мира" в Миколаєві зменшилась в 7 разів. Про це сьогодні, 2 березня, в ході прес-конференції розповів голова облдержадміністрації Вадим Меріков, повідомляє Depo.Миколаїв.

Такі висновки представив "Центр аналітичних досліджень", що опитав тисячу миколаївців.

За його результатами опитування, за період з квітня 2014 року по лютий 2016 роки кількість городян, які б на референдумі проголосували за те, щоб Миколаїв увійшов до складу Російської Федерації, скоротилося практично в 7 разів - з 35 відсотків до 5.

Крім того, за повну автономію міста проголосували б 6,9% городян, за Миколаїв у складі України – 78,6%. Ще 9,5% респондентів не змогли відповісти на питання.

"Я пам'ятаю цифри 2014-го року. У квітні 2014 роки за Миколаїв у складі Росії виступали понад 35%. Тому у нас є позитивна тенденція, яка, як я думаю, змінеться ще протягом півроку. Треба більше обмінювати військовополонених на злочинців, які засиділися в наших тюрмах і СІЗО", - прокоментував статистику Вадим Меріков.

На питання "Чи підтримуєте Ви санкції відносно Російської Федерації, введені Урядом України?" позитивно відповіли - 45,8%, "не підтримують" - 37,1%, це питання "не цікавить" - 11,1%, "важко відповісти" - 6% респондентів.

Позитивно городяни висловилися і про нову патрульну поліцію міста. Так, на питання "Як Ви оцінюєте старт роботи нової патрульної поліції, яка з'явилася на вулицях міста?" "абсолютно підтримую" відповіли - 24,9%, "підтримую, але ще не все виходить" - 39,6%, "не підтримую, нічого не змінилось" відповіли 13,3%, "не підтримую, ситуація погіршилася" - 6,8% і 15,4% не змогли відповісти на питання.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв