Каятися мені немає в чому, - миколаївський депутат виправдався за кнопкодавство

Депутат міськради від БПП заявив, що він просто повертався до своїх колег, а на кнопку не натискав
Depo.Миколаїв
25 жовтня 2016 13:04
ФОТО: depo.ua
Каятися мені немає в чому, - миколаївський депутат виправдався за кнопкодавство
Каятися мені немає в чому, - миколаївський депутат виправдався за кнопкодавство

Картки двох депутатів Миколаївської міськради, поки їх не було в сесійній залі, голосували. В цьому "допомогли" їхні колеги. Проте один з депутатів, що попався на кнопкодавстві, не визнає своєї провини. Про це стало відомо під час засідання сесії міськради сьогодні, 25 жовтня, повідомляє Depo.Миколаїв.

Голова комісії міськради з етики, законності та гласності Олександр Малікін розповів, що факт кнопкодавства розглянули на комісії. Встановити, за які саме питання, голосували депутати у той момент, неможливо. Тому комісія запропонувала переголосувати всі земельні питання, які ухвалили на минулому засіданні сесії.

Лідер фракції "Опоблоку" Ігор Дятлов підтримав свого колегу щодо переголосування і заявив, що член їхньої фракції Микола Пономарьов визнав факт кнопкодавства. Проте голова фракції БПП Володимир Криленко був дещо іншої думки. Він зазначив, що кнопкодавство не є хворобою міськради, адже така проблема виникла вперше за рік її роботи.

У фракції розглянули факт кнопкодавства та з'ясували, що картка депутата від БПП Кирила Горбурова тричі голосувала, поки його не було у сесійній залі. Два голосування були нерезультативними, ще одне - результативне. З цього приводу інформацію надали до юрдепартаменту. Тому пропонують проголосовувати не всі питання, а лише декілька.

Юристи міськради зауважили, що вони дослідили аудіо та відео з приводу кнопкодавства. Хто саме це зробив, вони не з'ясовували. Проте вирахували, що картка "бппшника" Кирила Горбурова голосувала чотири рази, а "опоблоківця" Олександра Садикова - двічі. Фактично переголосуванню підлягають два рішення.

Другий порушник регламенту - "бппшник" Ігор Концовий - не захотів визнавати, що кнопкодавив. Він виправдався, що повертався до колег. Фото, на якому зафіксоване порушення регламенту, він назвав сумнівним: "Каятися мені немає в чому. Єдине в чому можу покаятися, що не подав в суд на ЗМІ, яке опубліковало, та видало свою версію. Каятися мені немає в чому. Кнопки я не нажимав", - сказав Концовий.

Депутати вирішили, що зберуться ще раз на комісію з гласності, щоб розглянути факти кнопкодавства.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв