Каратисти з Миколаївщини посіли призові місця на Чемпіонаті Європи

Три спортсмени з міста Первомайська здобули "золото", "срібло" та "бронзу" у своїх вагових категоріях
Depo.Миколаїв
6 червня 2016 11:12
ФОТО: depo.ua
Каратисти з Миколаївщини посіли призові місця на Чемпіонаті Європи
Каратисти з Миколаївщини посіли призові місця на Чемпіонаті Європи

Спортсмени Первомайської федерації кіокушин-карате посіли призові місця у своїй категорії на Чемпіонаті Європи серед юніорів, дівчат та ветеранів, який відбувся наприкінці травня в Болгарії, у місті Варна. Каратисти Уляна Середенко, Анна Кульчицька, Артур Солтасюк увійшли до складу збірної України. Про це написала у Фесбуці Наталя Клименко, повідомляє Depo.Миколаїв.

Всього в змаганнях брали участь більше шестисот учасників з з Бельгії, Румунії, Угорщини, Болгарії, України, Польщі, Росії, Швеції, Великобританії, Німеччини та інших країн. До складу збірної України увійшло сто чоловік, десять з яких представники Миколаївщини, зокрема Миколаєва, Первомайська та Снігурівка. Первомайськ представляли три спортсмени, яким вдалося продемонструвати вищий пілотаж і завоювати високі нагороди.

Уляна Середенко зуміла завоювати "золото", Анна Кульчицька стала срібним призером, а Артур Солтасюк - бронзовим. Всі спортсмени - вихованці КМС, керівника Первомайської Федерації кіокушин-карате Юрія Галімона. Так, в категорії "Дівчата 12-13 років до 45 кг" Середенко успішно провела чотири поєдинки. Перший бій (з представницею Польщі) Уляна виграла достроково. Другий поєдинок був також з представницею Польщі, і дівчина також здобула перемогу з оцінкою "вазарі". Третій поєдинок для нашої спортсменки був вирішальним. Уляна зустрілася з сильною спортсменкою, яка дала їй хороший відсіч. У першому раунді судді не дали перемогу нікому, додавши при цьому додатковий час, під час якого Уляна зуміла переломити хід поєдинку на свій бік, таким чином, завоювавши собі путівку в фінал, де вона зуміла завоювати звання чемпіонки Європи.

Друга представниця Первомайської федерації кіокушин карате - Анна Кульчицька - змагалася в категорії "Дівчата 12-13 років, 45+ кг". Їй було складно змагатися, оскілки суперниці виявилися важче, але максимально зібравшись, спортсменка все ж виступила на високому рівні, проявивши себе на всі 100%. Вона успішно провела чотири бої, в результаті яких завоювала друге місце.

І третій вихованець Первомайської федерації кіокушин карате - Артур Солтасюк - змагався в категорії "Юнаки 12-13 років до 50 кг". Він також провів чотири поєдинки. Перший бій виграв з вищою оцінкою "іппон" - чиста перемога. Другий поєдинок - з оцінкою "вазарі" (половина перемоги). У третьому поєдинку Артур мірявся силами з представником України, де також здобув перемогу. Четвертий бій - з представником Польщі - завершився, на думку суддів, з перевагою поляка. В результаті, у Артура - "бронза" чемпіонату.

Зараз спортсмени готуються до Чемпіонату світу. Вони впевнені, що і тут їм вдасться завоювати вершини. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв